Piasko

sprzedam SPRZEDAM | MENYOO | AUTHORITY

1 post w tym temacie

WITAM

POSIADAM KONTO DO SPRZEDANIA MENYOO/AUTHORITY

NA KONCIE WYKUPIONA JEST LICENCJA NA MODYFIKACJE

ZAPRASZAM PRIV

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Czy mogę mieć więcej niż 1 konto na jednym kluczu gry?
      Przez Cap
      Więc mam problem. Dostałem drugiego bana. Ten był permanentny. Wszystko przez to że zainstalowałem GTA V w plikach lokalnych (tak... pliki gta luzem leżały wśród innych gier i folderów). Postanowiłem założyć nowe konto. Teraz rodzi się jedno pytanie, Czy potrzebuje od nowa kupić grę by zrobić nowe konto, czy nie. Jeśli nie to czy jest jakiś sposób na odbanowanie (Konto z setnym lv, jachtem, firmą i najlepszym mieszkaniem) ?
    • Niebanowane zmododowane konto GTA Online
      Przez Aerial
      Sprzedam konto Rockstar Social Club z GTA. Nie było banowane.
      Na koncie znajduje się postać z:
      Ponad 130mln $ Jachtem (najdroższym) W pełni rozbudowanym biurem  W pełni rozbudowanym klubem motocyklowym Kupioną maksymalną ilością domów Kupionymi wszystkimi co ciekawszymi pojazdami Zrobionym tylko jednym Heistem dzięki czemu wszystkie misje możesz robić sam Cena do ustalenia
    • GTA V Cena
      Przez Namo
      Grę Grand Theft Auto V najlepiej jest kupować na G2A.COM. Wiadomo, że wersja na SocialClub jest tańsza od tej na Steam czy pudełkowej. Ten tańszy klucz na RSC należy wpisać tutaj, pobrać Lenaucher i zainstalować.
      Jest też o wiele tańsza możliwość kupna GTA V już nawet za 50 zł. Klucze na rynek rosyjski, są o wiele tańsze o tych wymienionych powyżej. Możesz spokojnie kupić taki rosyjski klucz ale musisz aktywować go według tego poradnika. Gra będzie normalnie po polsku tylko podczas tworzenia konta trzeba być ruskiem. Ja takie konto kupiłem, polecam, działa.
      Klucz GTA V na Steam - najdroższy
      Klucz GTA V na Rockstar Games Social Club - normalna cena
      Klucz GTA V rosyjski na Rockstar Games Social Club - najtańszy i polecam
      Jeżeli to kolejny klucz i nie masz ochoty od początku wbijać levela i zarabiać kasy możesz kupić Modowane konto GTA Onlline za 40 zł na którym masz 190 lvl i prawie miliard $$$.