Skocz do zawartości

GTA Gaming

Sprzęt i oprogramowanie do gry

Fora

 1. Rockstar Games

  Rockstar Games na Youtube

  58
  postów
 2. Sprzęt do grania

  Czy GTA V pójdzie na takim komputerze?

  368
  postów
 3. Stream i nagrywanie

  Tworzenie i nagrywanie materiałów z GTA

  11
  postów
 • Facebook

 • Posty

  • Tak samo mam na xbox360 jest w stanie ktoś pomóc prośba. I dzięki z góry
  • Niemal tak samo spektakularnie jak DDOSy od matki Skiepka, nasz R* w czwartek zachwycił nas premiami, zniżkami oraz nowym pojazdem.   Jest nim supersamochód Principe Deveste Eight dostępny na stronie LMS za 1.795.000 GTA $.  
       W tym tygodniu zajmijcie się lepiej końcem świata, ponieważ dostaniecie za te napady premie 2x RP i GTA$     Nieruchomości:  - Bazy - 30% - Remonty bazy - 30% - Hangary - 40%   Pojazdy: - 30% - Mammoth Avenger - Imponte deluxo - Mammoth Thruster - TM-02 Khanjali - Ocelot Stromberg - Wóz pacyfikacyjny - Buckingham Akula  - Volatol - HVY Barrage - HVY Chernobog - P-996 Lazer   Zagraj w ten weekend, aby zgarnąć 250000 GTA $! Polecam zajrzeć na film o nowym samochodzie na kanale ViniPlayPL! https://www.youtube.com/watch?v=ZZA39yYIaUs      
  • Wysłałem pieniądze, a następnie napisałem komunikat o błędzie z płatnością, ale mam potwierdzenie płatności @Namo
  • Dzięki eliminacji kodowania sprzętowego Avermedia Live Gamer eXtreme może przechwytywać nieskompresowane, wysokiej jakości dane i streamować je praktycznie bez opóźnienia. LGX oznacza streamowanie nieskompresowanego wideo z minimalnym opóźnieniem oraz wsparcie wysokiej jakości podglądu w czasie rzeczywistym. https://www.avermedia.com/pl/gaming/product/game_capture/live_gamer_extreme

   Urządzenie wspiera rozdzielczość 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i do max 1080p 60 FPS.

   Do zestawu gratis Splitter HDMI 1x2 z dwoma kablami HDMI pozwalający obejść zabezpieczenie HDCP. Cena 400 zł.
  • Ma ktoś na zbyciu za free esx_customui ?
   Najlepiej by bylo tylko pod jedzenie i picie w kształcie koła 😄
 • Tagi

 • Kto przegląda

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum