Skocz do zawartości

LoLewikk

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez LoLewikk

 1. Namo mam pytanie bo widzę ze lipiec masz zamknięty a moja wiadomość z 29 lipca dalej nie przeczytana i konto dalej nie jest zmodowane , wiec kiedy mogę liczyć na modowanie ? 

  1. LoLewikk
  2. Namo

   Namo

   widać, że ględziłeś w wiadomości z danymi do konta więc poleciałeś automatycznie na dalszą pozycję

 2. Namo jak można wiedzieć z lvlup jaki jesteś dzień ? I czy na liście wpłat jest LoLewikk?

 3. siema namo kiedy moge sie spodziewac lvlup?

  1. Namo

   Namo

   jak będzie twoja kolej

  2. LoLewikk

   LoLewikk

   Okey , dzięki ?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum