Skocz do zawartości
 • Załóż konto na GTA Forum

  Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Bogdano

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

GTA Online

 • Social Club
  Bogdano75
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

Bogdano's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later Rare

Recent Badges

3

Reputacja

 1. Dzięki kurczę zapomniałem o tym. Dawno dawno temu ustawiłem sobie ostatnie miejsce i zapomniałem o tym a teraz się zmieniło. Jeszcze widok (odległość kamery) muszę za każdym razem poprawiać ale to chyba trzeba było ustawić w trybie fabularnym?
 2. Dlaczego od zakupu łodzi podwodnej każde uruchomienie gry on line gdziekolwiek bym jej nie zakończył jest zawsze jest na pokładzie Kosatki?
 3. Pisałem do supportu i okazało się że jednak podmienił mi się na inny pojazd. Nauczka na przyszłość.
 4. Witam, tylko że ja nic nie kupowałem a w garażu mam wolne miejsca. Był już taki przypadek że zniknęły nieruchomości, pojazdy i bronie ale wtedy nie tylko moje ale sporej części graczy, które potem powróciły ale teraz nikt inny o tym nie pisze więc to chyba pojedynczy przypadek.
 5. Ostatni raz był widziany na jachcie kiedy wyłączałem grę jakieś dwa tygodnie temu. Teraz po ponownym uruchomieniu nigdzie go niema w żadnym garażu, telefonu do MMI nie odbierają bo myślałem że może został zniszczony, mechanik nie ma go w swojej ofercie do podstawienia a w terrorbyte pisze że nie jest przechowywany. Po prostu zniknął czy pozostaje kupić po raz drugi?
 6. Musiałem zmienić dysk w pc zainstalowałem na nowym system i ten launcher i problem powrócił kombinacja z mojego poprzedniego postu teraz nie zadziałała.
 7. @V3n0m Po zmianie nazwy folderu na "profiles.old" podczas uruchamiania gry utworzył się nowy folder "profiles" i gra zaczynała się od nowa. Usunąłem więc ten nowo utworzony folder, przywróciłem pierwotną nazwę temu który zmieniłem i zsynchronizowało się wkońcu. Nie wiem czy to dzięki temu zabiegowi czy poprostu jakiś przypadek ale dzięki !
 8. Również mam problem z tym lanczerem. Zainstalowałem go pobrało GTA V ale nie chce się zsynchronizować z chmurą gdzie mam zapisane 94% ukończenia gry. Wyświetla się jakiś konflikt z chmurą próbowałem już instalować launcher i grę odnowa i cały czas to samo nawet po formacie komputera. Może można gdzieś pobrać ten stary launcher na którym nie miałem tego problemu?
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online