Skocz do zawartości

Bogdano

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

Reputacja

3 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Bogdano75
 • Platforma
  PC
 1. Pisałem do supportu i okazało się że jednak podmienił mi się na inny pojazd. Nauczka na przyszłość.
 2. Witam, tylko że ja nic nie kupowałem a w garażu mam wolne miejsca. Był już taki przypadek że zniknęły nieruchomości, pojazdy i bronie ale wtedy nie tylko moje ale sporej części graczy, które potem powróciły ale teraz nikt inny o tym nie pisze więc to chyba pojedynczy przypadek.
 3. Ostatni raz był widziany na jachcie kiedy wyłączałem grę jakieś dwa tygodnie temu. Teraz po ponownym uruchomieniu nigdzie go niema w żadnym garażu, telefonu do MMI nie odbierają bo myślałem że może został zniszczony, mechanik nie ma go w swojej ofercie do podstawienia a w terrorbyte pisze że nie jest przechowywany. Po prostu zniknął czy pozostaje kupić po raz drugi?
 4. Musiałem zmienić dysk w pc zainstalowałem na nowym system i ten launcher i problem powrócił kombinacja z mojego poprzedniego postu teraz nie zadziałała.
 5. @V3n0m Po zmianie nazwy folderu na "profiles.old" podczas uruchamiania gry utworzył się nowy folder "profiles" i gra zaczynała się od nowa. Usunąłem więc ten nowo utworzony folder, przywróciłem pierwotną nazwę temu który zmieniłem i zsynchronizowało się wkońcu. Nie wiem czy to dzięki temu zabiegowi czy poprostu jakiś przypadek ale dzięki !
 6. Również mam problem z tym lanczerem. Zainstalowałem go pobrało GTA V ale nie chce się zsynchronizować z chmurą gdzie mam zapisane 94% ukończenia gry. Wyświetla się jakiś konflikt z chmurą próbowałem już instalować launcher i grę odnowa i cały czas to samo nawet po formacie komputera. Może można gdzieś pobrać ten stary launcher na którym nie miałem tego problemu?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum