Skocz do zawartości
 • Załóż konto na GTA Forum

  Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

ZNUDZONY

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  DlugiChudyLoLo
 • Platforma
  PC
 1. ZAPRASZAMY DO NOWEGO PROJEKTU "VegeTableRP" WYSPA JUŻ NIEBAWEM WYSTARTUJE!!! oferujemy: -importowane samochody -Wszystkie rekrutacje na frakcje ON -bardzo dobrą optymalizację -dobrze dopracowaną ekonomię -drugą postać po napisaniu podania✏ -oraz miłą i chętną do pomocy administrację serwer powoli rusza, mamy discorda na którego zapraszamy ( https://discord.gg/tfV69mZP9V ) w nawiasie link do discorda, zapraszam i zachęcam do pisania podań na frakcje. DZIĘKUJĘ I ZAPRASZAM POZDRAWIA ADMINISTRACJA "VegeTableRP"
 2. ZAPRASZAMY DO NOWEGO PROJEKTU "VegeTableRP" WYSPA JUŻ NIEBAWEM WYSTARTUJE!!! oferujemy: -importowane samochody🚗 -bardzo dobrą optymalizację👓 -dobrze dopracowaną ekonomię💰 -drugą postać po napisaniu podania✏ -oraz miłą i chętną do pomocy administrację😁 serwer powoli rusza, mamy discorda na którego zapraszamy ( https://discord.gg/tfV69mZP9V ) w nawiasie link do discorda, zapraszam do pisania podań na frakcję oraz do pisania podań na moderatora których aktualnie potrzebujemy. DZIĘKUJĘ I ZAPRASZAM POZDRAWIA ADMINISTRACJA "VegeTableRP"
 3. ZAPRASZAMY DO NOWEGO PROJEKTU "VegeTableRP" 
  WYSPA JUŻ NIEBAWEM WYSTARTUJE!!!
  oferujemy:
  -importowane samochody
  -bardzo dobrą optymalizację
  -dobrze dopracowaną ekonomię
  -drugą postać po napisaniu podania
  -oraz miłą i chętną do pomocy administrację 
  serwer powoli rusza, mamy discorda na którego zapraszamy (https://discord.gg/tfV69mZP9V) w nawiasie link do discorda, zapraszam do pisania podań na frakcję oraz do pisania podań na moderatora których aktualnie potrzebujemy.
  DZIĘKUJĘ I ZAPRASZAM

                                                                                                                                                                       POZDRAWIA ADMINISTRACJA "VegeTableRP"warzywo.gif.9d569daf59dd3b858025c47b5aacc052.gif

 4. POSZUKUJEMY OSÓB DO NOWEGO PROJEKTU "VegeTableRP" (graczy) oferujemy: -importowane samochody -bardzo dobrą optymalizację -dobrze dopracowaną ekonomię -drugą postać po napisaniu podania -oraz miłą i chętną do pomocy administrację serwer powoli rusza, mamy discorda na którego zapraszamy (https://discord.gg/cJb7S4Pt) w nawiasie link do discorda, zapraszam do pisania podań na frakcję oraz do pisania podań na moderatora których aktualnie potrzebujemy. DZIĘKUJĘ I ZAPRASZAM POZDRAWIA ADMINISTRACJA "VegeTableRP"
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online