Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

RimpeRo

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  aaa
 1. RimpeRo

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  No napisałem że zapłaciłem 2 tygodnie temu. Macie chyba jakieś problemy z forum, pewnie wiadomości się nie wyświetlają czy coś.
 2. RimpeRo

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo Zapłaciłem już za usługę, mogę Ci przesłać potwierdzenie przelewu w prywatnej wiadomości jeśli chcesz. Chyba że twoja wypowiedź ma sugerować że jednak nie dostanę się na money lobby.
 3. RimpeRo

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  @Namo Czy mogę jeszcze skorzystać z money lobby? Zapłaciłem za usługę już jakieś 2 tyg. temu, ale do tego czasu na money lobby bylem ze 2 razy i to po 5-10min. Dlatego tak krótko gdyż z braku czasu łapałem się zazwyczaj na końcówki lobby. Pozdrawiam.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×