Skocz do zawartości

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Opublikowano
comment_54600

Mianowicie wczoraj koło 21 zainstalowałem aktualizacje do Fivem’a wszystko Ok włączyłem go wyglądało git próbowałem połączyć się z serwerami to ładowało mnie po kilkanaście minut i nic (normalnie ładuje mnie 1-3 minuty) obejrzałem jakiś poradnik na yt gdzie kazał usunąć to application data i nic nie zadziałało wiec spróbowałem usunąć Fivem (wszystkie pliki od niego i wgl wszystko) No i zainstalowałem go i teraz nawet gra się nie włącza bo wyskakuje taki komunikat, ze mam zainstalować aktualizacje. Klikam Ok czekam czekam do końca pobierania Fivem jak już się zainstaluje to się resetuje i znowu chce tej aktualizacji i tak już z 5 razy jak nie więcej za każdym tyle samo Mb chce pobrać.

B153D437-70B9-424B-98BC-15F4DE16C2D9.jpeg

Edytowane przez Bakukoooo

  • Wyświetleń 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Opublikowane grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

Brak postów do wyświetlenia

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum