Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Problem z zalogowaniem się do Rockstara + strony Rockstara


Uklejs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od jakiś 4 lat gram w gta online, zawsze wszystko śmigało jak należy aż tu nagle wczoraj (26.01.23r.) wyrzuciło mnie z sesji i przeniosło w tryb fabularny. 
Zauważyłem, że wylogowało mnie z Rockstara czego powodem jest brak możliwości zalogowania się w gta online. 
szukałem dużo informacji w internecie, niestety nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. 
Dodatkowo, pisałem do supportu Rockstara, który odpisał mi, dając jakieś wskazówki.

Kazał mi zrobić weryfikacje plików oraz zmienić adresy DNS + zresetować router. 
Zrobiłem wszystko dwukrotnie, niestety bez żadnych rezultatów. W dalszym ciągu nie mogę zalogować się do Rockstara ani nawet wejść na ich stronę poprzez mój internet. 
Tak samo przez telefon, jeżeli jestem na wifi nie mogę wejść na stronę Rockstara, jednak po zmianie na internet z telefonu wszystko działa jak należy. 
 

co może być przyczyna? Jak to naprawić? Dodam, że nigdy niczego nie zmieniałem, kompa, mieszkania, internetu ani nawet bateryjnej w klawiaturze. 
 

prosze o odpowiedz, pozdrawiam serdecznie, Uklejs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Całe szczęście że ktoś ma to samo ... dla mnie to pocieszające bo już szału dostaje. Na support chyba nie ma co liczyć bo już od tygodnia z nimi pisze

Mnie się wydaje ze to wina jakiś naszych ustawień routera , bo mam dokładnie to samo co Uklejs, na danych komórkowych wszystko działa ,a na wifi nawet na stronę wejść nie moge.

przesiadłem sie na winde 10 i teraz nawet zainstalować RGL nie mogę.

Mam nadzieje ze znajdzie się jaka dobra dusza co nam pomoże ,a jak ja coś wymyśle to oczywiście napisze tutaj rozwiązanie ... mam nadzieje ze jak najszybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze pisze post pod postem i w ten sposób chyba lamie regulamin ale chce żeby osoby zainteresowane dostały komunikat.

Rozwiązaniem jest telefon do dostawcy internetu. Ja zadzwoniłem do UPC wyjaśniłem problem ,wysłałem im dane z pinga z wiersza poleceń (spokojnie ,poinformują co ma się robić)

Powiedzieli ze się tym zajmą ,za 30 min zrestartowali mi router zdalnie bo jak mi napisali zmienili moje IP i strona działa (gra tez)

Wiec sprawa wyjaśniona 😉 miłego grania Panowie i Panie 👍

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum