Skocz do zawartości

Warunki rejestracji

Proszę pamiętać, że nie jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie publikowane treści. Nie ręczę ani nie gwarantuje dokładności, kompletności czy przydatności jakichkolwiek treści i nie ponosimy odpowiedzialności za treść publikacji.

Treści wyrażają opinię autora wypowiedzi, niekoniecznie są one naszymi poglądami. Każdy użytkownik, który uważa, że wypowiedź jest niezgodna z regulaminem jest proszony o natychmiastowe kontakt mailowy. Mamy możliwość usuwania obraźliwe wpisów i dołożymy wszelkich starań, aby to zrobić w rozsądnym czasie jeśli stwierdzimy, że usunięcie jest konieczne.

Zgadzasz się, poprzez korzystanie z tej usługi, że nie będziesz używać tej strony, aby publikować jakiekolwiek materiały, które są świadomie fałszywe i/lub zniesławiające, niedokładne, obraźliwe, wulgarne, nienawistne, napastliwe, obsceniczne, bluźniercze, zawierające treści seksualnie, grożące, naruszające prywatności danej osoby lub w inny sposób naruszającej jakiekolwiek prawa.

Zgadzasz się nie wrzucać żadnych materiałów chronionych prawami autorskimi, chyba że prawa autorskie należą do Ciebie albo nas.

Nasze oprogramowanie wykorzystuje ciasteczka (cookies), aby odróżnić Cię od innych użytkowników naszej strony internetowej. To pomaga nam zapewnić Wam indywidualne funkcjonalności podczas przeglądania tej strony.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum