1badej2

1badej2 DESIGN - Grafika Komputerowa

1 post w tym temacie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się

  Chatbox
  Nie masz uprawnień do chatu.
 • Podobna zawartość

  • Problem z gta V
   Przez marek_ta
   witam mam następujący problem a mianowicie pojawia się komunikat "połączenie z serwerami rockstar nie powiodło się. Aktywacja GTA V wymaga połączenia z internetem. Sprawdź działanie swojego łącza i kliknij ponów lub wyjdź."
  • Level up GTA Online
   Przez Namo
   Jeżeli Twoje statystyki w GTA Online na PC zostały zresetowane lub chcesz szybko zwiększyć swój poziom RP możemy to zrobić za Ciebie. Większość pojazdów, broni i akcesoriów w GTA Online dostępne jest jest po uzyskaniu wymaganego poziomu reputacji. Dzięki Level Up GTA Online w ciągu godziny podniesiemy poziom RP Twojej postaci do określonych poniżej wartości a dodatkowo dostaniesz bezpieczne GTA$ 100 000 000 ulokowane na koncie w banku. Jeżeli będziesz potrzebował więcej pieniędzy zawsze możesz skorzystać też z Money Lobby. Maksymalny poziom RP to 125 LVL jaki możesz wybrać, nie ma konieczności zwiększania wyżej gdyż na tym etapie wszytko w GTA Online jest już odblokowane co zależy od poziomu reputacji.

   €10

   €15

   €25
   Dla wymagających graczy GTA Online mamy coś specjalnego!

   Wraz z 130 poziomem i GTA$ 200 000 000 na koncie w banku otrzymujesz pełne odblokowanie wszystkich statystyk postaci, tatuaży, pojazdów z napadów, ulepszeń Los Santos Customs oraz tych do broni. Po tej operacji będziesz Gruba Ryba w Los Santos i nikt Ci nie podskoczy.

   €40
   Aby zwiększyć poziom RP swojej postaci w GTA Online należy wysłać donejta w kwocie odpowiadającej wybranej opcji z cennika.
   W formularzu uzupełnij swój nick Socialclub a w wiadomości podaj zapis "Level Up GTA Online".


   Kiedy już wyślesz donate w kwocie wybranej opcji poziomu RP będę potrzebował dostęp do Twojego konta Socialclub. Jeżeli masz wersję GTA V na Steam, wyłącz SteamGuard i wyślij mi dane logowania do tej platformy. Wyślij do mnie wiadomość z danymi do konta w formacie:
   Platforma: Steam/Sociaclub Login: loginsteam/email@social.pl Hasło: haslo856 a w tytule podaj swój nick z gry. Dla bezpieczeństwa zmień hasło zanim podasz mi dane do logowania a po zakończeniu operacji zwiększania RP znów zmień na swoje. W odpowiedzi na tę wiadomość otrzymasz przybliżony termin realizacji. Zazwyczaj modyfikacje konta wykonujemy na bieżąco.
  • Sposób na kasę w GTA online!
   Przez Namo
   Nie wiesz jak szybko zdobyć hajs w GTA Online?
   Możesz siedzieć całymi dniami i robić napady, misje lub też premiowane dodatkową forsą akcje od Rockstar. Dzięki temu chciałbyś zarobić i kupić sobie taki samochód w GTA Online ...

   ... a wystarcza hajsu tylko na taki?

   Jest rozwiązanie tego problemu!
   Możesz oczywiście kupić wirtualną gotówkę w postaci kart Shark.

   $8 000 000 wirtualnej gotówki kosztuje tylko 299 zł. Prezentowa na obrazku powyżej karta za 63 zł zasili konto w banku GTA Online kwotą $1 250 000.
   Mało? Drogo? Chcesz więcej?
   Za milion nic nie kupisz a 3 stówy za 8 milionów wirtualnego hajsu to już szaleństwo! 
   Jest na to sposób!
   100% bezpieczny
   GTA$100 000 000 wirtualnej gotówki w GTA Online
   tylko za 5 EUR
   Więcej info później a tym czasem zapraszam na sklep.gtaforum.pl