6 postów w tym temacie

Napisano (edytowany)

Witam!

18.12 kupiłem przez stronkę PSN Store na laptopie dwie karty Shark. Zapłaciłem za nie paysafecard'ami. Ściągnęło mi pieniądze, e-mail przyszedł, że zakupiłem karty gotówkowe, lecz nie mam ich w online. Chciałem je pobrać jako pobranie zawartości a tam tego nie mam. Mam jedynie zaznaczone w zakładce "usługi", że kupiłem Sharki ale nie mam pieniędzy w Online. Proszę o pomoc i jakieś porady :/ Z Góry dziękuje!!

Edytowano przez Adam Kwaśniak

Ja ostatnio kuppwalem.karty na ps3... Kase zerrzarlo a w onlinie nie bylo.zostaje infolinia psn i po analizie kase zwracaja ktora sie wydalo.2 proby i 2 razy musieli oddawac bo w onlinie kasy nie bylo

Na polskiej stronie psn jest zakladka.kontakt-masz tam formularz kontaktowy email i podane nr tel. Ja sam proponuje tel. Dzwonilem do nich 2 razy..  Szybkie pytania o konto czy faktycznie.moje i kase od razu oddali bez zbednych zali i pretensji. Zero czekania zadnyxh reklamacji itp.

Dzisiaj możesz mieć problem z infolinią, polecam uderzyć w E-mail. Przerabiałem okres świąteczny w zeszłym roku na PC....

Napisałem do nich e-maila w formularzu kontaktowym, mam nadzieje, że zwrócą kase to kupie sobie głównie przez grę, dziękuje za pomoc! :)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Chatbox
    Nie masz uprawnień do chatu.
  • Podobna zawartość

• Kupie Konto Do GTA 5 pc
      Przez patrykgames13
      Kupię Konto Do GTA V PC maksymalnie 20£  platnosc karta steam origin i inne
    • gta v przestaje działać
      Przez J.J.Jackob
      Witam
      Po uruchomieniu gta v pojawia sie okno social club,nastepuje logowanie,pojawia sie czarne i tło i wtedy pojawia sie "program gta v przestał dzialać" szukałem rozwiązania na wielu forum ale nic nie działa.Dodaje ze jestem dość zielony w temacie więc prosze o dobrze sprecyzowane odpowiedzi.
      Pozdrawiam