Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

18.12 kupiłem przez stronkę PSN Store na laptopie dwie karty Shark. Zapłaciłem za nie paysafecard'ami. Ściągnęło mi pieniądze, e-mail przyszedł, że zakupiłem karty gotówkowe, lecz nie mam ich w online. Chciałem je pobrać jako pobranie zawartości a tam tego nie mam. Mam jedynie zaznaczone w zakładce "usługi", że kupiłem Sharki ale nie mam pieniędzy w Online. Proszę o pomoc i jakieś porady :/ Z Góry dziękuje!!

Edytowano przez Adam Kwaśniak

Ja ostatnio kuppwalem.karty na ps3... Kase zerrzarlo a w onlinie nie bylo.zostaje infolinia psn i po analizie kase zwracaja ktora sie wydalo.2 proby i 2 razy musieli oddawac bo w onlinie kasy nie bylo

Na polskiej stronie psn jest zakladka.kontakt-masz tam formularz kontaktowy email i podane nr tel. Ja sam proponuje tel. Dzwonilem do nich 2 razy..  Szybkie pytania o konto czy faktycznie.moje i kase od razu oddali bez zbednych zali i pretensji. Zero czekania zadnyxh reklamacji itp.

Dzisiaj możesz mieć problem z infolinią, polecam uderzyć w E-mail. Przerabiałem okres świąteczny w zeszłym roku na PC....

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz