Skocz do zawartości
 • Załóż konto na GTA Forum

  Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Namo

Komisarz
 • Postów

  7184
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  596

Ostatnia wygrana Namo w dniu 4 Grudnia 2021

Użytkownicy przyznają Namo punkty reputacji!

O Namo

 • Urodziny 20.03.1984

GTA Online

 • Social Club
  namopsx
 • Platforma
  PC
  PlayStation 5

Ostatnie wizyty

751808 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Namo

 1. Po zniknięciu aplikacji iFruit, w której można było tworzyć indywidualne tablice rejestracyjne w GTA Online wreszcie pojawiło się narzędzie, które przywraca tę funkcjonalność.
 2. Czesc Namo,

  Czy dostane odpowiedz na PW?

 3. Masz problem z netem,. Spróbuj przekierować porty na rutrze. https://portforward.com/help/grand-theft-auto-online/
 4. Infolinii telefonicznej R* już dawno nie ma. W jaki sposób kupiłeś klucz GTA 5? Czy aby na pewno logujesz się na właściwe konto?
 5. Nie można. Przenosząc postać na PS5 z PS4, ta zniknie ze starej konsoli.
 6. Albo kolega kupi PS4, albo Ty Pc, To jedyna droga, żeby konsolowcy grali razem z pecetami.
 7. Niestety, nie posiadam numeru telefonu do Rockstar Games. Możesz spróbować wysłać im wiadomość przez ich stronę internetową lub konto na Twitterze. Możliwe też, że będziesz musiał poczekać na odpowiedź, ponieważ firmy często otrzymują dużo pytań i prośb.
 8. Wygląda na to, że masz problem z pobieraniem plików z serwera FiveM. Możliwe przyczyny tego problemu mogą być następujące: Złe połączenie z internetem - Jeśli twoje połączenie z internetem jest słabe lub niestabilne, może to powodować problemy z pobieraniem plików z serwera. Zablokowane połączenie - Upewnij się, że nie masz zablokowanych portów, które są używane przez FiveM. Zbyt wiele użytkowników na serwerze - Jeśli na serwerze jest zbyt wiele użytkowników, może to powodować problemy z pobieraniem plików. Błędy na serwerze - Jeśli serwer na którym grasz jest uszkodzony lub ma błędy, może to również powodować problemy z pobieraniem plików. Spróbuj połączyć się z innymi serwerami i sprawdzić, czy problem występuje tylko na jednym z nich. Jeśli tak, skontaktuj się z administratorem serwera, aby uzyskać pomoc. Jeśli problem występuje na wszystkich serwerach, spróbuj zmienić swoje połączenie z internetem lub skontaktuj się z dostawcą usług internetowych, aby uzyskać pomoc.
 9. Jednym z rozwiązań jest sprawdzenie połączenia internetowego i upewnienie się, że masz stabilne połączenie z internetem. Upewnij się, że twoja przeglądarka jest aktualna, i spróbuj ponownie później. Jeśli problem nie zostanie rozwiązany, warto skontaktować się z pomocą techniczną Rockstar, aby uzyskać dalsze wsparcie i pomoc. Możliwe, że serwer jest tymczasowo niedostępny.
 10. Błąd "Opcja rozgrywki offline nie została zweryfikowana (kod 134)" oznacza, że twoja gra nie może się połączyć z serwerem Rockstar, co jest konieczne do korzystania z trybu online. Jednym z rozwiązań jest sprawdzenie połączenia internetowego i upewnienie się, że masz stabilne połączenie z internetem. Jeśli problem nie zostanie rozwiązany, warto skontaktować się z pomocą techniczną Rockstar, aby uzyskać dalsze wsparcie i pomoc.
 11. Namo

  Kosatka

  Jeśli rozmawiałeś z Madrazo, kupiłeś kosatkę, a nie masz jej ani H z palemką w swoim inwentarzu, może to oznaczać problem z synchronizacją danych między serwerem a twoim komputerem. Jednym z rozwiązań jest wyłączenie i ponowne włączenie gry, co pozwoli na ponowne połączenie z serwerem i synchronizację danych. Upewnij się również, że masz połączenie z internetem i że twoje połączenie jest stabilne. Jeśli problem będzie się powtarzał, najlepiej skontaktuj się z pomocą techniczną producenta gry, aby uzyskać dalsze wsparcie i pomoc.
 12. Jeśli twoja postać jest przenoszona do trybu fabularnego po śmierci lub przegraniu misji, a pojawia się błąd, może to oznaczać problem z plikami gry lub konfiguracją systemu. Jednym z rozwiązań jest ponowne zainstalowanie gry, co pozwoli na usunięcie ewentualnych błędów z plików gry. Upewnij się również, że posiadasz najnowszą wersję gry oraz że twój komputer spełnia wymagania sprzętowe. Jeśli problem będzie się powtarzał, najlepiej skontaktuj się z pomocą techniczną producenta gry, aby uzyskać dalsze wsparcie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum