Skocz do zawartości

Namo

Komisarz
 • Zawartość

  6784
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  562

Wszystko napisane przez Namo

 1. Na razie wyniki testów nie są zadowalające. Nie będę ryzykował jak ostatnio pod naciskiem oczekujących. Nie musicie dostać bana, przed nowym DLC będziecie bogaci.
 2. Zaleje beton i obyczaje czy coś się poprawiło u R*
 3. gracze mają problem z dołączaniem do sesji, zapisem wyglądu postaci, zakupami a co dopiero z modyfikacją statystyk, tak się kończy rozdawanie gta 5 za darmo
 4. Też był chciał mieć już wszystkie konta zmodowane ale trzymają mnie wytyczne producenta softu do modowania. Nie dam się namówić, będzie powoli ale bezpiecznie. Nikt nie chce stracić konta przecież.
 5. ale jesteś debilem, w ten sposób komunikuję się z ujebanymi umysłowo gówniakami masz do tego jakiś problem?
 6. Mama nie nauczyła nie ufać obcym?
 7. do końca tygodnia pewno uda się zamknąć pozostałe nie zmodowane konta które mają problemy z zapisem statystyk wszystko zależy od łaskawości serwerów R*
 8. Długo, kolejka jest jak stąd do Afryki + serwery R* przez obciążenie nie chcą zapisywać statystyk za każdym razem.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum