Skocz do zawartości

Namo

Komisarz
 • Zawartość

  6493
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  533

Wszystko napisane przez Namo

 1. Tutaj kupisz sobie kasę https://toster.pro/money-lobby/
 2. Przecież Ty dzbanie Zostałeś wyjebany ze znajomych konta sypiacego. Czytałeś regulamin?
 3. Ze względu na ciągły spam na koncie sypiącym i masowe próby zapraszania do znajomych zdecydowałem o zmianie konta sypiącego. Uprawnieni donejtorzy dostaną zaproszenia a za ujawnienie nazwy nowego konta zostaniesz usunięty ze znajomych.
 4. Ze względu na limit 250 znajomych na koncie sypiącym dziś usunąłem ze znajomych wszystkich co wysłali donate przed 1 stycznia 2020. Jeśli wysłałeś donate po tej dacie i nie masz ponownego zaproszenia napisz do mnie na pw z nickiem sc i potwierdzeniem wysłania donate.
 5. to nieźle ci się od sierpnia śpieszy wiesz, że jest pół roku później?
 6. Chętnie, powiedz matce żeby się umyła jak wpadnę.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum