Skocz do zawartości

Namo

Komisarz
 • Zawartość

  6303
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  515

Wszystko napisane przez Namo

 1. Odpowiedzią na twój problem z czytaniem jest pożegnanie się z Money Lobby.
 2. Już idę robić to co poleca mi qufniak. Od 10 października miałeś dość czasu na zebranie kasy. Zrób sobie pół roku nieobecności i przyjdź na money lobby w maju.
 3. Pożegnaj się ze starym kontem, kup nowy klucz i daj na modowanie.
 4. Takie czasy, wdrażając RDR 2 na PC coś namieszali z chmurami. Nawet zmodować konto jest problem.
 5. Modowanie na Steam już działa. W zamian za wydłużony czas oczekiwania otrzymaliście dodatkową gotówkę lub odblokowane właściwości albo pełne statystyki. Aktualnie modowanie odbywa się na bieżąco.
 6. Nie, nie jesteś w stanie potwierdzić własności konta. Takie konta bez potwierdzonych maili sprzedawane są jako tzw. "alty" po crakowaniu. Swoją lekkomyślnością zasiliłeś jakiegoś ruska swoją kopią GTA 5.
 7. Nie martw się, na anglojęzycznym rynku i niemcom GTA$ 100 MLN za 50 euro sprzedaję.
 8. Da się, ale nie sądzę, żeby matka zgodziła się na zmianę dostawcy internetowego.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum