Skocz do zawartości

Namo

Komisarz
 • Zawartość

  5949
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  473

Wszystko napisane przez Namo

 1. Po tym poście widać, że lubisz kombinować. Pogliczowało się trochę kaski a potem pewno poleciałeś na Money Lobby bo nic nie działało z filmików na Youtube. Poza tym, użytkownik 123123 nigdy nie był na Money Lobby więc ... idź pisać bajki na qufnikowym discordzie. Kogo interesuje co poleca jakiś qufniak? Tak.
 2. to na wszystkich platformach w godzinach wieczornych w Europie nikt nie może zalogować się do GTA 5
 3. tak, nick oraz email na jaki konto jest zarejestrowane
 4. to zaloguj się z użyciem adresu email i hasła od jakiegoś czasu wyłączyli logowanie przez login
 5. tak, usuń autosignin.dat z \Documents\Rockstar Games\Social Club\Profiles i zaloguj się na nowe konto socialclub gdzie wpisałeś nowy klucz
 6. nie tylko ty, wczoraj nie mogłem połączyć się z SC udało mi się zrobić parę kont a potem lipa
 7. takie jak to że twoja matka zaciąży z listonoszem
 8. Może jeszcze frytki do tego? To, że mamusia robi wszystko za ciebie to nie znaczy, że jakiś stary skurwiel z internetu też będzie.
 9. Niektórzy odzyskują chęci po wstrzyknięciu sobie GTA$ 200 000 000 do portfela z kasy promocyjnej Level Up

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum