Skocz do zawartości

Namo

Komisarz
 • Zawartość

  6622
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  544

Wszystko napisane przez Namo

 1. Prima aprilis w GTA Online

  prima aprilis.png

 2. Jeśli w ciągu kilku dni od zebrania ostatniej karty nie dostaniesz torby to znaczy, że to już nie aktualne. Tak samo za Twitch Prime już nie dają któreś tam roli ...
 3. Nie miałbyś tego problemu jakbyś przeczytał opis Money Lobby. Po profilowym wnioskuję, że 1,20 m w trampkach więc pochodzisz wiekowo ze społeczeństwa które ma problemy z czytaniem.
 4. Spróbuj ręcznie pobrać najnowszą wersję Rockstar Games Launcher
 5. da się, ale czasem jak serwery chmury R* są w takim stanie jak dziś to nie przyjmuje tego kodowania
 6. Jeszcze musicie poczekać. W nocy wyszedł nowy patch i jest problem z wczytaniem statystyk z chmur R*.
 7. Nie wiesz jak wysłać wiadomość do kogoś z forum? Masz problem z klikaniem linków, czytaniem? Mógłbyś skończyć to żenujące przedstawienie?
 8. Dlaczego piszesz o money lobby w wątku z level up?
 9. Nie musisz, co dziennie moduję tzw "zerówki" świeże konta

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum