Skocz do zawartości
  • Live z GTA Online

    Transmisja live z GTA Online na kanale Namo jest teraz offline
  • Załóż konto na GTA Forum

    Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niedawno zakupiłem melinę z kokainą. Tą najtańszą w Paleto Bay (o ile dobrze pamiętam). Kradnąc towary po pierwszej darmowej dostawie, pasek zasobów albo stał w miejscu, albo nieznacznie się zwiększał. Jak zrobiłem kradzież towaru i wróciłem do meliny, to właściwie nadrobiłem to co w trakcie trwania kradzieży ubyło. Wiec postanowiłem spróbować z kupnem - jako że końcówkę zasobów miałem to cena za kupno wyniosła mnie chyba z 75 000. I wiesz jaka była wartość towaru po zjechaniu zasobu do zera? 20 000... I teraz mam też pytanie do innych - czy tak to wygląda normalnie, czy coś tu jest spier****ne? Wchodząc w sesje, musiałbym nie robić nic innego jak tylko latać i kraść zasoby żeby cały czas były na minimalnym poziomie, a wartość towaru robi się 20 000. taką sytuację miałem 3krotnie. Czy jak zasób zjedzie do końca to naprawdę wartość towaru tyle wynosi? Jeśli tak to nie ma najmniejszego sensu w ogole takiej meliny kupować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Dnia 19.01.2017 o 21:07, Lincoln napisał:

Niedawno zakupiłem melinę z kokainą. Tą najtańszą w Paleto Bay (o ile dobrze pamiętam). Kradnąc towary po pierwszej darmowej dostawie, pasek zasobów albo stał w miejscu, albo nieznacznie się zwiększał. Jak zrobiłem kradzież towaru i wróciłem do meliny, to właściwie nadrobiłem to co w trakcie trwania kradzieży ubyło. Wiec postanowiłem spróbować z kupnem - jako że końcówkę zasobów miałem to cena za kupno wyniosła mnie chyba z 75 000. I wiesz jaka była wartość towaru po zjechaniu zasobu do zera? 20 000... I teraz mam też pytanie do innych - czy tak to wygląda normalnie, czy coś tu jest spier****ne? Wchodząc w sesje, musiałbym nie robić nic innego jak tylko latać i kraść zasoby żeby cały czas były na minimalnym poziomie, a wartość towaru robi się 20 000. taką sytuację miałem 3krotnie. Czy jak zasób zjedzie do końca to naprawdę wartość towaru tyle wynosi? Jeśli tak to nie ma najmniejszego sensu w ogole takiej meliny kupować...


Mam identyczny problem jak linkoln. Czy ktoś w miedzyczasie odkrył rozwiązanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Macie zakupione ulepszenia sprzętu/ludzi ?

Gdzie dostajecie misje z tych wytwórni ? (zasoby)

Ja kupuje zasoby bo to jest opłacalne kiedy ma się zakupione ulepszenie sprzętu ulepszenie sprzętu powoduje że zasoby straczają na dłużej ale kupywanie zasobów jak przeliczłem to jest opłacalne tylko w melinie z kokainą i metamfetaminie w banknotach też troszeczke ale szkoda marnować na to czasu

Jak dla mnie kupywanie zasobów jest dla ludzi którzy są już troche zarobili na tym biznesie

Polecam kupić pierwszą na liście wytwórnie z kokainą i metamfetaminą one będą na środku mapy więc nie będzie problemu z kradnięciem zasobów też koło tych wytwórni jest lotnisko więc może ukraść helikopter i polecieć po zasoby 

Niestety ale trzeba się trochę napracować na początku ale potem jest z tego bardzo dochodowy biznes  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Poleć znajomemu

    Podoba Ci się GTA Forum? Podziel się tym ze znajomym!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum