Skocz do zawartości

K4M1Lo5

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  K4M1Lo5
 1. Zapraszamy do ekipy! Nazywamy się: The Dudesons Vibe Link do Social Cluba: https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/the_dudesons_vibe Charakter ekipy: Wolna rozgrywka, odwalanie na sesjach, lubimy grać na nowych trybach, robimy misje SecuroServ bunkry zasoby i inne pierdoły, posiadamy discorda na którego serdecznie zapraszamy! https://discord.gg/234ymeW P.S. I nie zapomnij zabrać ze sobą kolegów 😉
 2. Zapraszamy do ekipy! Nazwa ekipy: The Dudesons Vibe Link do Social Cluba: https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/the_dudesons_vibe Charakter ekipy: Wolna rozgrywka, odwalanie na sesjach, lubimy grać na nowych trybach, posiadamy discorda https://discord.gg/234ymeW Serdecznie zapraszamy!!!
 3. Oczywiście Zapraszamy https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/the_dudesons_vibe
 4. Na ts do tej pory nikt nie został zbanowany, wiec nie wiem o czym mówisz.
 5. Zapraszam serdecznie do ekipy "The Dudesons Vibe" Gwarantujemy świetną zabawe i przyjazną atmosfere. Jesteśmy chętni do pomocy przy przygotowaniach i napadach. Posiadamy prywatnego TeamSpeaka Dołącz do nas: https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/the_dudesons_vibe

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum