Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Rockstar

Administrator
 • Zawartość

  -41
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  1

Rockstar wygrał w dniu 11 kwietnia 2016

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

10 Dobra

O Rockstar

GTA Online

 • Social Club
  NamoStudio
 1. Nareszcie jesteś!

  Cześć. To nowsza wersja pomysłu stworzenia społecznościowego forum kręcącego się wokół GTA. Najnowsza produkcja od Rockstar co wieczór łączy miliony graczy do wspólnej gry w GTA Online. Również w Polsce tworzymy grupy aktywne na sesjach prowadząc wojny ekip w wirtualnym świecie Los Santos. Aby ułatwić komunikację między graczami Grand Theft Auto to forum, bez cenzury i zbędnej pruderii. Przecież ta gra jest +18, co nie? Już można się rejestrować i podrzucać pomysły i propozycje wsparcia projektu.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×