Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

revvv05

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-4 Słaba

O revvv05

GTA Online

 • Social Club
  revvv05
 1. sam w sesji gta 5 pc problem

  Wchodze do gta 5 online pc i wyświetla mi sie komunikat , że jestem sam w sesji
 2. Przy każdym odpaleniu gta online w lewym górnym roku pojawia mi sie ten komunikat. Prawdopodobnie przez to wyrzuca mnie z sesji dlatego chciałbym to naprawic. router Wirelles G WR340G
 3. mam problem gdy wchodzę do Gta 5 online pc to jestem sam pomóżcie tutaj daje screenshot moich portów gta 5 online pc

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×