Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

KiwaJakoTako

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O KiwaJakoTako

GTA Online

 • Social Club
  DarkAzgul
 1. pecet Stuttering w GTA V

  Właśnie innym działało świetnie na tym samym procesorze, bądź gorszym z tą sama kartą. Nie było żadnych problemów z gubieniem tekstur lub ze ścinkami podczas samej gry.
 2. pecet Stuttering w GTA V

  Cześć. 3 miesiące temu kupiłem nową kartę graficzną. Wymieniłem ją po czym włączyłem GTA i od tej pory zaczęły się problemy. Gra strasznie się zacinała i gubiła tekstury, przy szybkiej jeździe bądź odwracaniu się, czy wolnym przybliżaniu się do jakiegoś obiektu, tekstury nie chciały się wczytać, dopóki nie podszedłem dość blisko. Czasami nawet w ogóle się nie wczytywały, przy czym występowały straszne ścinki, wywołane np. brakiem ramu, chociaż wiem że mam wystarczającą ilość. Chciałbym prosić o pomoc, bo nwm w jaki sposób to naprawić, a już szukałem sposobów i nadal nie znalazłem rozwiązania. Dzięki za wszelką pomoc. Specyfikacje: NOWA Karta Graficzna; GTX 1050Ti 4GB STARA Karta Graficzna; GT 730 Dysk Twardy NoName 1TB 7200RPM Procesor; Intel I3 4170 3,7GHz RAM; NoName 8GB 1333MHz (Jedna Kostka) Ustawienia; większość na ultra bez zaawansowanych, tekstury na średnich P.S. Próbowałem opcji z menedżerem zadań, gdzie ustawiało się koaligację i priorytet. Nie pomogło w żaden sposób.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×