Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Foll

Użytkownik
 • Zawartość

  753
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  15

Wszystko napisane przez Foll

 1. Sprzedam modowane konto GTA 5 Online na platformie PC RGSC. Szczegóły i informacje na temat zakupu: -cena 55-60 zł -płatność PayPal -konto na własność -możliwość zmiany e-mail i hasła Przebieg zakupu: 1. Piszesz do mnie wiadomość prywatną tutaj na forum z prośbą o kupno konta. 2. Kiedy zobaczę wiadomość podam ci e-mail PayPal gdzie wpłacasz wyżej wymienioną kwotę. 3. Kiedy pieniądze znajdą się na moim koncie dostajesz dane do konta (e-mail Social Club, hasło do Social Club, hasło do skrzynki pocztowej) Jeśli jest problem z logowaniem na konto to napisz o tym do mnie! Konto otrzymujesz na własność tzn. że po zakupie możesz zmienić e-mail na swój i hasło na swoje. Co zawiera konto? 1.860.000.000 GTA$ (1,86 mld) w banku 400 poziom postaci (żeńskiej) wszystko odblokowane max statystki postaci Screen'y z konta i strony:
 2. Foll

  oferuję Level Up GTA Online

  Lepiej by było gdyby napisał dobrze treść donejta.
 3. Foll

  Problem z Nullify Mod Menu

  Wyłącz protekcję Scripted Event Refleaction oraz Scripted Event Block.
 4. W ten wtorek zostały dodane zremiksowane tryby adwersarza, zniżki na pojazdy oraz nagroda za zakup wersji cyfrowej Red Dead Redemption 2. Nagroda za zakup RDR2 Jeśli zakupicie przedpremierową wersję cyfrową gry Red Dead Redemption 2 przed 15 października, to po wejściu do GTA Online może na Was czekać nagroda w postaci 1 000 000 GTA$ na tej samej platformie gdzie kupiliście grę. Nagrody zostaną rozdane między 16 a 22 października. ZNIŻKI Cały sklep ze statkami powietrznymi Elitas Travel oferuje -35% zniżki na wszystkie pojazdy. ZNIŻKI NA POJAZDY Imprezowy bus - zniżka 25% Vapid Dominator GTX - zniżka 30% Ocelot Swinger - zniżka 30% Dinka Jester Classic - zniżka 30% Overflod Autarch - zniżka 30% Ocelot Pariah - zniżka 30% RESZTA ZNIŻEK Ubrania z aktualizacji After Hours - zniżka 25% Garaże na 10 pojazdów - zniżka 35% Biurowe garaże - zniżka 35% Dodatki do klubów nocnych - zniżka 25% ZREMIKSOWANE TRYBY ADWERSARZA, PREMIA x2 GTA$ x2 RP Zamiana miejsc (Remiks) Sumo (Remiks) Gonitwa (Remiks) Biegacz (Remiks) Do Los Santos Customs zostały dodane nowe oznaczenia Po ukończeniu wyzwania z Rewolwerem z Samonapinaniem lub z Kamiennym Toporkiem otrzymamy podwójną nagrodę. Wszystkie premie obowiązują do 15 października!
 5. Sprawdź 🙂 Nie grałem tego trybu jeszcze więc nie mogę ci na to pytanie odpowiedzieć.
 6. W ten wtorek został dodany nowy tryb adwersarza Sumo (Remiks), oraz mnóstwo premii jak i cotygodniowych promocji na pojazdy. NOWY TRYB ADWERSARZA: Zostało dodane 7 aren na których będą obowiązywały premie w postaci x2 RP i x2 GTA$ aż do 15 października! Zostały również dodane premie w postaci x2 RP i x2 GTA$ na wojny handlowe (co 15 minut na sesji swobodnej) oraz zlecenia dla klientów w Terrorbycie. ZNIŻKI NA POJAZDY: Nagasaki Shotaro – zniżka 40% Ocelot Penetrator – zniżka 40% Pegassi Infernus Classic – zniżka 40% Ocelot Stromberg – zniżka 30% Overflod Entity – zniżka 30% Coil Raiden – zniżka 30% Vapid Flash GT – zniżka 30% Vapid Caracara – zniżka 30% F Buggy Ramp – zniżka 40% JoBuilt Phantom Wedge – zniżka 40% HVY Menacer – zniżka 25% wóz półgąsienicowy Bravado – zniżka 40% HVY Chernobog – zniżka 30% mobilne centrum operacyjne – zniżka 30% V-65 Molotok – zniżka 40% RM-10 Bombushka – zniżka 40% FH-1 Hunter – zniżka 40% Mammoth Thruster – zniżka 30% Mammoth Avenger – zniżka 30% ZNIŻKI NA BIZNESOWE NIERUCHOMOŚCI: Kluby nocne – zniżka 25% Hangary – zniżka 40% warsztaty w hangarze – zniżka 40% Biura – zniżka 50% Garaże biurowe – zniżka 30% Siedziby klubu – zniżka 50% Bunkry – zniżka 40% ZNIŻKI NA ODZIEŻ ORAZ TATUAŻE: Odzież z Przemytu – zniżka 30% Odzież ze Skoku na koniec świata – zniżka 30% Tatuaże z Importu/Eksportu – zniżka 30% Tatuaże z Motocyklistów – zniżka 30% Zagraj w tym tygodniu w GTA Online, żeby odblokować białą koszulkę Ammu-Nation i żółtą koszulkę Warstock. Wszystko to będzie dostępne do 8 października!
 7. Foll

  pecet Nigger Menu V6 1.44

  Skąd to wywnioskowałeś? xD Wracając do tematu, Nigger Menu to gówno, nie kupuj tego, nie polecam. Zainwestowałbym w inne menu, które jest znacznie bezpieczniejsze i dwa razy tańsze. Jak chcesz znać jego nazwę to odezwij się na pw.
 8. Tak jak w temacie, chcę sprzedać mod menu o nazwie Nigger. Płatność: PayPal Cena: 50-60 zł (na stronie kosztuje 75-80 zł) Z góry piszę, że nie odpowiadam za utracone konta przez to mod menu. Używasz na własną odpowiedzialność. Przebieg kupna: 1. Wszystko uzgadniamy na pw na forum. 2. Ja podaję ci mój e-mail PayPal, gdzie przelewasz kwotę podaną powyżej (do negocjacji). 3. Jeśli pieniądze pojawią się na moim koncie, dostajesz dane do konta na forum oraz do skrzynki pocztowej (adres mail możesz zmienić na stronie Menu). Dlaczego Cię nie oszukam? Jestem jednym z topowych użytkowników na forum, posiadam ponad 430 punktów reputacji i często udzielam się w różnych wątkach.
 9. Foll

  oferuję Money Lobby w GTA Online

  Wykluczając to, brak interpunkcji i ogólnie sensownej wypowiedzi. Jak czytać nie potrafisz to raczej nie problem Namo 😛
 10. Foll

  Serwer GTA Roleplay gtarp.pl

  Nacisk jest na mutacje, 14-latki (w miarę ogarnięte) z mutacją mogą wbić bez problemu.
 11. Foll

  pecet Mod menu

  Na pw podam bo nie chce tu nic reklamować.
 12. Foll

  Specyfikacja komputera a GTA V

  A GTX 970 x2 wydajniejszy od GTX 1050.
 13. Gra na laptopie matki. Więc po jego ortografii mogę wywnioskować że jest to dziecko poniżej 13 roku życia.
 14. Najpierw polecam sięgnąć po słownik języka polskiego. Wracając do tematu, zrób spójność plików. Ostatecznie reinstall (musisz od nowa zainstalować grę).

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum