Skocz do zawartości
 • Załóż konto na GTA Forum

  Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry.

Foll

Użytkownik
 • Zawartość

  753
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  15

Wszystko napisane przez Foll

 1. Lepiej by było gdyby napisał dobrze treść donejta.
 2. Wyłącz protekcję Scripted Event Refleaction oraz Scripted Event Block.
 3. W ten wtorek zostały dodane zremiksowane tryby adwersarza, zniżki na pojazdy oraz nagroda za zakup wersji cyfrowej Red Dead Redemption 2. Nagroda za zakup RDR2 Jeśli zakupicie przedpremierową wersję cyfrową gry Red Dead Redemption 2 przed 15 października, to po wejściu do GTA Online może na Was czekać nagroda w postaci 1 000 000 GTA$ na tej samej platformie gdzie kupiliście grę. Nagrody zostaną rozdane między 16 a 22 października. ZNIŻKI Cały sklep ze statkami powietrznymi Elitas Travel oferuje -35% zniżki na wszystkie pojazdy. ZNIŻKI NA POJAZDY Imprezowy bus - zniżka 25% Vapid Dominator GTX - zniżka 30% Ocelot Swinger - zniżka 30% Dinka Jester Classic - zniżka 30% Overflod Autarch - zniżka 30% Ocelot Pariah - zniżka 30% RESZTA ZNIŻEK Ubrania z aktualizacji After Hours - zniżka 25% Garaże na 10 pojazdów - zniżka 35% Biurowe garaże - zniżka 35% Dodatki do klubów nocnych - zniżka 25% ZREMIKSOWANE TRYBY ADWERSARZA, PREMIA x2 GTA$ x2 RP Zamiana miejsc (Remiks) Sumo (Remiks) Gonitwa (Remiks) Biegacz (Remiks) Do Los Santos Customs zostały dodane nowe oznaczenia Po ukończeniu wyzwania z Rewolwerem z Samonapinaniem lub z Kamiennym Toporkiem otrzymamy podwójną nagrodę. Wszystkie premie obowiązują do 15 października!
 4. Sprawdź ? Nie grałem tego trybu jeszcze więc nie mogę ci na to pytanie odpowiedzieć.
 5. Skąd to wywnioskowałeś? xD Wracając do tematu, Nigger Menu to gówno, nie kupuj tego, nie polecam. Zainwestowałbym w inne menu, które jest znacznie bezpieczniejsze i dwa razy tańsze. Jak chcesz znać jego nazwę to odezwij się na pw.
 6. W ten wtorek został dodany nowy tryb adwersarza Sumo (Remiks), oraz mnóstwo premii jak i cotygodniowych promocji na pojazdy. NOWY TRYB ADWERSARZA: Zostało dodane 7 aren na których będą obowiązywały premie w postaci x2 RP i x2 GTA$ aż do 15 października! Zostały również dodane premie w postaci x2 RP i x2 GTA$ na wojny handlowe (co 15 minut na sesji swobodnej) oraz zlecenia dla klientów w Terrorbycie. ZNIŻKI NA POJAZDY: Nagasaki Shotaro – zniżka 40% Ocelot Penetrator – zniżka 40% Pegassi Infernus Classic – zniżka 40% Ocelot Stromberg – zniżka 30% Overflod Entity – zniżka 30% Coil Raiden – zniżka 30% Vapid Flash GT – zniżka 30% Vapid Caracara – zniżka 30% F Buggy Ramp – zniżka 40% JoBuilt Phantom Wedge – zniżka 40% HVY Menacer – zniżka 25% wóz półgąsienicowy Bravado – zniżka 40% HVY Chernobog – zniżka 30% mobilne centrum operacyjne – zniżka 30% V-65 Molotok – zniżka 40% RM-10 Bombushka – zniżka 40% FH-1 Hunter – zniżka 40% Mammoth Thruster – zniżka 30% Mammoth Avenger – zniżka 30% ZNIŻKI NA BIZNESOWE NIERUCHOMOŚCI: Kluby nocne – zniżka 25% Hangary – zniżka 40% warsztaty w hangarze – zniżka 40% Biura – zniżka 50% Garaże biurowe – zniżka 30% Siedziby klubu – zniżka 50% Bunkry – zniżka 40% ZNIŻKI NA ODZIEŻ ORAZ TATUAŻE: Odzież z Przemytu – zniżka 30% Odzież ze Skoku na koniec świata – zniżka 30% Tatuaże z Importu/Eksportu – zniżka 30% Tatuaże z Motocyklistów – zniżka 30% Zagraj w tym tygodniu w GTA Online, żeby odblokować białą koszulkę Ammu-Nation i żółtą koszulkę Warstock. Wszystko to będzie dostępne do 8 października!
 7. Wykluczając to, brak interpunkcji i ogólnie sensownej wypowiedzi. Jak czytać nie potrafisz to raczej nie problem Namo ?
 8. Nacisk jest na mutacje, 14-latki (w miarę ogarnięte) z mutacją mogą wbić bez problemu.
 9. Na pw podam bo nie chce tu nic reklamować.
 10. Gra na laptopie matki. Więc po jego ortografii mogę wywnioskować że jest to dziecko poniżej 13 roku życia.
 11. Najpierw polecam sięgnąć po słownik języka polskiego. Wracając do tematu, zrób spójność plików. Ostatecznie reinstall (musisz od nowa zainstalować grę).
 12. Może byś bardziej szczegółowo opisał swój problem? Ale polecam sprawdzić spójność plików gry. Gdzieś znajdziesz jak to zrobić bo mi się nie chce o tym pisać tutaj.
 13. @Nalogowy Jeśli masz wszystkie bronie to amunicje możesz kupić przez menu interakcji. Klikasz M -> Ekwipunek -> Amunicja i kupujesz amunicje do danej broni. A jak potrzebujesz amunicji specjalnej to możesz ją kupić w MCO, Avengerze i Terrorbycie.
 • Ostatnia aktywność

  1. 0

   Samotne sejsje

  2. 0

   SwagRP - RolePlay WL OFF na długie lata!

  3. 1

   Social Club

  4. 0

   [FiveM] [RP] Serwer LimeRP

  5. 0

   Gta V problem

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum