Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Skoczix

Użytkownik
 • Zawartość

  56
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

8 Neutralna

4 obserwujących

GTA Online

 • Social Club
  Skoczix

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. No dla zabawy 😄 @Cruzzer Po tym mogę kliknąć w "wyślij zaproszenia automatycznie"?
 2. Hejcia Mam problem, bo chciałbym zrobić napad, ale ciągle jest 15-20 osób w sesji i mogę czekać w nieskończoność aż dołączą 3 osoby. Moje pytanie brzmi: jest jakiś sposób by dołączyć do sesji gdzie jest dużo osób poza oczywiście wejściem do menu i kliknięciem w "znajdź nową sesję" z góry dzięki 😉
 3. Gram na publicznej sesji w 1 osobę o ile dobrze pamiętam Niko dał poradnik 😉 Czyli lepiej na raz?
 4. Ale hmmm sprzedam powiedzmy 2 razy po 10 w sumie 20 / Sprzedam raz po 20 To dostane tyle samo RP i kasy? @Foll
 5. A jest jakaś różnica w takim wypadku? Sprzedaje powiedzmy 20 paczek na raz/sprzedaje 5 paczek na raz? Różni się to czymś?
 6. Jakoś idzie ale przy sprzedaży tych paczek to w uj tego expa się dostaje 😄
 7. Spokojnie chciałem wiedzieć bo kiedyś kumpel miał 😄
 8. A takie pytanie moje, bo mnie ciekawi to. Ktoś wie jak się nazywa ten motor którym można no tak to nazwę "latać" i gdzie go kupić?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum