Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Furfagxd

Użytkownik
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Hej, może to dość nietypowe pytanie ale czy jest jakiś sposób aby odwrócić czołg czy jakikolwiek pojazd gdy ten stoi kołami w stronę nieba i nie można do niego wtedy wejść?
  2. Hej jako że nie mam zbyt dużego doświadczenia w grę online i mam może kilkanaście godzin w tym trybie chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy którym po prostu nie ogarniam ? . Po pierwsze w klubie motocyklowym kupiłem sobie plantacje marihuany i rozpocząłem działalność, poulepszałem co się dało i ogarnąłem zasoby, wczoraj na wieczór gdy wszedłem do budynku gdzie jest ta plantacja była ona cała wypełniona przynajmniej wizualnie bo na paskach nic się nie ruszyło od początku tzn. zasoby i towar był kompletnie na zero, ktoś może wie o co chodzi? Zastanawiam się również nad tym jak działają badania w bunkrze - czy muszę być online żeby te badania trwały czy mogę wyjść z gry a postęp będzie szedł sam (oczywiście pod warunkiem że mam zasoby) bo zostawiłem na noc i wydaje mi się że pasek nawet się nie ruszył a zasoby były. Chyba ostatnie pytanie czy jeżeli mam biuro, klub motocyklowy to aby postęp np. w tej plantacji szedł to muszę być zarejestrowany wtedy jako prezydent klubu motocyklowego czy nawet jak będę prezesem tego biura to i tak postęp będzie szedł?
  3. mam jakis stroj zapisany dajmy na to i jak to zrobic zeby mi go nie usunelo/mam jakies ubranie nie zapisane
  4. Pytanie mam a da sie zrobic tak zebym na przyklad mial swoj stroj ten co mam kupiony i przed uzywaniem programu gdzies miec a gdzies wlasnie ten przez ten program? P.S jak zrobie ten "nude" to bede mogl zmienic np. buty?
  5. Ok a gdzie w srodku czy w 1 poscie?
  6. Siemka jak miec taki stroj? Chyba to nie jest niezgodne z zasadami forum Pozdro i thx

Ostatnia aktywność

  1. Cześć! To jedno słowo znaczy dla nas o wiele więcej, niż może Wam się wydawać. Otwarcie forum jest jednym z największych kamieni milowych naszego projektu - szczególnie, że jego silnik został napisany przez nas w 100%. To również krok, który znacząco przybliża nas do dnia startu. Od początku założyliśmy, że forum nie zostanie uruchomione wcześniej, niż trzy miesiące przed premierą serwera. Jak wiecie, lub jeszcze nie, nad tym projektem pracujemy już od przeszło dwóch lat. Przez ten czas osiągnęliśmy naprawdę imponujący poziom zaawansowania prac, a jednocześnie zebraliśmy wokół projektu ogromną społeczność zainteresowanych graczy. Na dzień 19.07 jest już Was 715 na naszym serwerze Discordzie! To liczba, która rozpala nasze serca i daje nam ogromną motywację do dalszej pracy. Wiemy, że tak samo jak my czekacie na start serwera, dlatego podwijamy rękawy i robimy wszystko, aby jak najszybciej doprowadzić projekt do tego nadchodzącego, nieuniknionego momentu. Musicie jednak wiedzieć, że przykładamy ogromną wagę do każdej linijki kodu, którą sami piszemy. Zdajemy sobie sprawę, że nie uda nam się uniknąć wszystkich błędów, ale chcemy oddać w Wasze ręce projekt, który od pierwszego dnia będzie grywalny i dopracowany, a nie taki, który po kilku tygodniach od startu, dopiero będzie doprowadzany do grywalnego stanu. Ten temat nie będzie długi. Ma jedynie pokazać Wam zarys naszego podejścia oraz drogę, którą przeszliśmy. Znacznie więcej zobaczycie i usłyszycie już wkrótce - na własnej skórze. Wraz z otwarciem forum udostępniamy Wam również możliwość zakładania organizacji oraz tworzenia miejsc dla swoich postaci. Poniżej znajdziecie odnośniki do wszystkich odpowiednich działów, w których możecie już składać swoje aplikacje. Strefa cywilna Branża rozrywkowa Los Santos Sheriff's Dept. Los Santos Fire Dept. Organizacje przestępcze Przeczytaj cały artykuł żeby zapoznać się dokładniej z naszymi założeniami.
  2. Centrum Kortz, miejsce najbardziej olśniewających przyjęć w Los Santos i skarbnica najbardziej prowokująco drogich i najdrożej prowokujących dzieł sztuki na świecie. A teraz cel twojego najbardziej wytwornego napadu. Wkradnij się do świata sztuki, łamiąc zabezpieczenia kulturalnego epicentrum sztuki i spieniężając najcenniejsze skarby jego ostatniej wystawy w GTA Online: The Kortz Center Heist.
  3. ajax opublikował(a) temat w Serwery Roleplay
    Discord Kim jesteśmy? Nasz projekt narodził się w tamtym roku na platformie OpenMP (SAMP). Mimo dużego zainteresowania i imponujących wyników - w szczytowych momentach gościliśmy nawet 180 graczy jednocześnie - zmuszeni byliśmy zakończyć działalność ze względu na liczne błędy samej platformy oraz problemy skryptowe. Przez nasz serwer przewinęła się jednak ogromna liczba osób związanych z różnorodnymi inicjatywami tej społeczności, co dało nam solidną bazę doświadczeń i motywację do dalszego rozwoju. Naszą administrację tworzą osoby dobrze znane fanom klasycznych projektów z GTA San Andreas, w tym kultowego ls-rp.net. To ekipa, która nie od dziś zajmuje się kreowaniem rozgrywki i budowaniem angażujących światów. Dziś przenosimy tę wiedzę i pasję na nowy grunt - Grand Theft Auto V oraz platformę FiveM. Tworzymy autorski skrypt, dopracowujemy rozwiązania i staramy się, by wszystko, co zaoferujemy, było unikalne, spójne i przyjemne w odbiorze. Nie chcemy jednak zdradzać wszystkich szczegółów przed czasem - zapraszamy do śledzenia naszego Discorda i forum, gdzie regularnie pojawiają się aktualizacje.
  4. BoTak odpowiedział(a) na BoTak temat w Serwery Roleplay
    Widzimy się dziś o godzinie 20 ip serwera 116.202.84.174:28396
  5. BoTak odpowiedział(a) na BoTak temat w Serwery Roleplay
    EclipseRP – Discord już otwarty! 🌑🚀 Udostępniamy już naszego Discorda, aby każdy mógł przygotować się do startu serwera! 💬 Dołącz już teraz: https://discord.gg/QBQHybMRrW 🔥 Na Discordzie znajdziesz: • najnowsze informacje o starcie, • zapowiedzi systemów, • sneak peeki, • społeczność graczy i support. 🎭 Start serwera: EclipseRP ✅ WL OFF – nie musisz przechodzić whitelisty, aby rozpocząć rozgrywkę! Nie czekaj – dołącz już dziś i bądź gotowy na premierę! 🌙

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.