Skocz do zawartości

kvcprrr

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  kvcprrr
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zmodujesz mi w końcu to konto?

  Czekam już cztery dni

  1. Namo

   Namo

   będziesz czekał i do świąt jeśli się czytać nie nauczysz

 2. Namo wysłałem drugiego donejta i od godziny nie dostałem zaproszenia. Wiem zrobiłem błąd bo nie włączyłem trybu pasywnego ale jestem początkującym gta i nie wiedziałem jak właczyć ten tryb, ale już wiem. Wysłełem drugiego donejta i chciałbym abyś mnie dodał, od teraz będę się słuchał regulaminu. Jak coś mój nick na socialu to kvcprrr.

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. Namo

   Namo

   Mógłbyś nie spamić jak ujebany umysłowo gówniak? Chuj mnie obchodzi, że wysłałeś kolejnego donejta, czekasz w kolejce jak inni a nie spamisz jak popierdolony i jeszcze masz pretensje, że ktoś cię wyzywa. Gdzie w opisie albo regulaminie Money Lobby jest napisane, że gówniak ma mnie przepraszać albo informować, że wpłacił doneja upośledzony gówniaku?

  3. kvcprrr

   kvcprrr

   Po pierwsze nie spamie tylko chciałbym się dowiedzieć czy mam jeszcze jakąś szanse na dostanie się, a po drugie to trochę dziecinne że od razu wyzywasz jak nie wiadomo kto.

  4. Namo

   Namo

   Spamisz, nie zadawałbyś niedojebanych pytań jakbyś czytać potrafił, nawet byś nie wyleciał z Money Lobby jakbyś potrafił czytać. Masz tak rozległe niedojebanie, że nie potrafisz zrozumieć pierdolonego regulaminu?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum