Skocz do zawartości

zibipok89

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez zibipok89

 1. Jak potrzebujecie pomocy przy napadach to dajcie znać jak będę online, mam poziom 184, nik psn jak na forum. P.S. gram o różnych porach więc jakoś się dogadamy.
 2. 10 minut i gramy podaj tylko PSN (nik na ps4) OK wygląda że CroppCrevV zrezygnował zanim zaczęliśmy bo nie było jest to gliczowanie na Bogdanie. Więc szukam dalej osób chętnych do gry w ostatnim finale skoku na koniec świata na ps4
 3. Szukam osób chętnych na rozegranie finału skoku na koniec świata na ps 4 wymagania: lvl minimum 120 (potrzebujesz minigana) Oferuje 20% (300 000$)
 4. Szukam osób chętnych na rozegranie finału skoku na koniec świata na ps 4
 5. Szukam osób chętnych na rozegranie finału skoku na koniec świata na ps 4

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum