Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

GTA Forum

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

Matt17Pl

Użytkownik
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Matt17Pl

  1. Ekipa Elite Squad 75 poszukuje nowych graczy do swojej ekipy. Jesteśmy ekipą która funkcjonuje już dłuższy czas. Poszukujemy graczy którzy rozpoczynają swoją zabawę głównie w GTA online ale także w innych grach multiplayer, takich którzy grają już dłuższy czas i posiadają kryminalne portfolio. Szukamy graczy grających codziennie, weekendy lub kilka razy w miesiącu. Dołącz w nasze szeregi ! Oferujemy: -Miłą atmosferę -Rozbudowany serwer discord -Pomoc oraz porady doświadczonych graczy -Wspólne sprzedaże, napady misje. -Platforma PC Wymagamy: -Ukończone 16 lat -Sprawnego mikrofonu -Nie są toksyczni i potrafią się zachować -Nie glitchują -Bez modowanych kont ( kasa +level) -Aktywnosci na discordzie i na grze Ekipa po za GTA Online również gra inne gry multiplayer. Jeżeli spełniasz nasze skromne wymagania to ty pisz śmiało do nas na priv, a my pokierujemy Ciebie na nasz discord.
  2. Chcesz wiedzieć mój profil na social club. To dodaj mnie do znajomych
  3. Witaj mogę zaproponować miejsce w ekipie Kartel San Andreas. Jednak wymagamy minimum 16 lat posiadać discorda, być aktywnym graczem. Przede wszystkim nie mieć ZMODOWANEGO KONTA. Jeśli takie konto masz to nie jest to ekipa dla ciebie Jeśli jednak takiego konta nie masz i jesteś zainteresowany napisz do mnie na social club ( nick Matt17Pl) Ustaw też swój profil jako publiczny wraz z statystykami
  4. To zapraszam. Wyślij do mnie wiadomość na social club lub tu. Wtedy podam szczegóły
  5. To zapraszam do mojej ekipy. Nazwa ekipy to kartel San Andreas, korzystamy z discorda. Więcej informacji podaje na PW lub na social club. Nick to Matt17Pl
  6. Cześć.Jesli szukasz fajnej ekipy do napadów, sprzedaży itd to zapraszam mojej ekipy. Nazwa ekipy to kartel San Andreas. Gramy codziennie, korzystamy z discorda. Co jakiś czas są organizowane eventy tematyczne lub zloty samochodowe lub listy gier. Więc jeśli jesteś zainteresowany to napisz na PW lub na social club. Mój nick to Matt17Pl
  7. Zapraszam do swojej ekipy Kartel San Andreas. Wymagamy jedynie powyżej 16 lat, używania discorda.
  8. Koleżanko! Hmm..... zaproponowałbym miejsce w ekipie, ale bardzo dobrze pamiętam że już byłaś w szeregach ekipy Kartel San Andreas. I doskonale pamiętam że kilkakrotnie pisałem do cb na socjal club byś wbiła na discorda i pograła z ekipą. I za każdym razem odpisywałas ta sama regułkę: " teraz nie mogę ponieważ gram z kimś innym" lub "zaraz wbije "po czym i tak nie wbijalas. Jeśli jednak ktoś ( czyt. Ja lub ktoś inny z ekipy) wbił do cb na sesję publiczną to momentalnie uciekałaś z sesji. W ekipie byłaś pierwszym przypadkiem który nie miał w sobie ducha wspólnej gry z ekipą Wg mnie tak nie robi osoba która szuka ludzi do wspólnej gry. Pozdrawiam Matt PS. Jeśli ktoś szuka fajnej zgranej ze sobą ekipy, lubi pomagać, ma dystans do siebie, chce bawić się na ekipowych zlotach, eventach lub listach gier to zapraszam w szeregi kartel San Andreas. Więcej informacji podam na PW
  9. Cześć. Jeśli ktoś was szuka zgranej Ekipy to zapraszam do mojej ekipy. Nazwa ekipy to kartel San Andreas. Mamy własny serwer team speak, gramy codziennie. Więcej informacji podaje na Social Club, nick to Matt17Pl bądź na PW Pozdrawiam i zapraszam
  10. Ja mogę zaproponować wam miejsce u mnie w ekipie. Ekipa nazywa się Kartel San Andreas Wymagamy grania na Team speaku oraz miarę aktywnego grania z nami Więcej informacji podam na PW lub na Social Club. Nick to Matt17Pl
  11. Cześć Jeśli szukasz ludzi do gry to pisz do mnie na PW lub na Social Club. Mój nick to Matt17Pl. Podam wtedy więcej szczegółów
  12. Cześć. Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam do ekipy: https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/kartel_san_andreas/wall
  13. Cześć Zapraszam do ekipy: https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/kartel_san_andreas/walk
  14. Cześć Dolacz do ekipy poprzez Social Club: https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/polski_team_napadow/wall
  15. Cześć. Grasz na pc konsoli?
  16. Mogę pomóc https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/Matt17Pl/ Gracze z mojej ekipy również mogą pomóc https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/kartel_san_andreas/wall
  17. Cześć Zapraszam do Ekipy: https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/kartel_san_andreas Ekipa specjalizuje się w napadach, gramy na discordzie Jeśli będziesz chciał dołączyć to napisz do mnie na SC: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/matt17pl
  18. A ja zapraszam kolegów do ekipy https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/kartel_san_andreas Gramy w napady , pomagamy sobie w sprzedaży, zasobach itd Wymagamy mieć 16+ oraz grania na discordzie. Więcej info na PW lub na Social Club: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/matt17pl PS by dołączyć do ekipy pisz na priv lub do mnie na Social Club Nie przyjmujemy cheaterow i ludzi z modowanymi kontami
  19. Cześć stolage Zapraszam do ekipy: https://pl.socialclub.rockstargames.com/crews Charakter ekipy: specjalizujemy się grając napady. Gramy stare i z doomsday heist również. Oprócz napadów pomagamy sobie w sprzedaży bunkra, hangaru, samochodów, magazynu z klubu nocnego, melin z klubu mitocyklowego oraz magazynow z ładunkiem specjalnym. Więc nie czekaj dołącz do nas W sprawie rekrutacji do ekipy pisz do bosa ekipy: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/matt17pl Wymagamy mieć tylko 16 i więcej lat, discorda Jedynie nie przyjmujemy cheaterow oraz moderow
  20. Cześć stolage Zapraszam do ekipy: https://pl.socialclub.rockstargames.com/crews Charakter ekipy: specjalizujemy się grając napady. Gramy stare i z doomsday heist również. Oprócz napadów pomagamy sobie w sprzedaży bunkra, hangaru, samochodów, magazynu z klubu nocnego, melin z klubu mitocyklowego oraz magazynow z ładunkiem specjalnym. Więc nie czekaj dołącz do nas W sprawie rekrutacji do ekipy pisz do bosa ekipy: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/matt17pl Wymagamy mieć tylko 16 i więcej lat, discorda Jedynie nie przyjmujemy cheaterow oraz moderow PS gramy jedynie na PC!
  21. To zapraszam do ekipy https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/kartel_san_andreas Charakter ekipy: Specjalizujemy się grając napady , jednak sprzedaży towarów z bunkra/hangaru/ paczek z CEO oraz melin z klubów motocyklowych też. Wyścigi oraz tryby adwersarza też gramy. Jeszcze raz serdecznie zapraszam do ekipy PS. Pisać wiadomośc do bosa ekipy: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/matt17pl
  22. https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/kartel_san_andreas Ekipa specjalizuje się w napadach w nowych i z tych starych też. Więc nie czekaj tylko dołącz do nas PS. Napisz wiadomość do bosa ekipy: https://pl.socialclub.rockstargames.com/member/matt17pl
  23. https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/kartel_san_andreas Zapraszamy do ekipy Tylko napisz do bosa ekipy wiadomośc o chęci dołączenia do ekipy.
  24. https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/kartel_san_andreas To zapraszam do ekipy
  25. https://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/kartel_san_andreas W tej ekipe znajdziesz ludzi którzy pomogą w napadzie Jedyne warunki mieć powyżej 16 lat i nie być cheaterem/moderem

Ostatnia aktywność

  1. hubi9910 opublikował(a) temat w Giełda
    Kupie modowane konto, piszcie na pv
  2. BoTak odpowiedział(a) na BoTak temat w Serwery Roleplay
    Drodzy Gracze, W związku z trwającymi pracami nad serwerem jesteśmy zmuszeni przesunąć datę jego premiery na 08.07.2026. Chcemy dopracować wszystkie elementy, aby zapewnić Wam jak najlepszą jakość rozgrywki i sprawić, że gra na naszym serwerze RolePlay będzie czystą przyjemnością. Zależy nam na tym, aby każdy z Was dobrze się u nas bawił i został z nami na długi czas. Dziękujemy za cierpliwość, wyrozumiałość oraz wsparcie. Jesteśmy przekonani, że dodatkowy czas pozwoli nam oddać w Wasze ręce serwer, który spełni Wasze oczekiwania. Do zobaczenia 08.07.2026! ❤️
  3. Rockstar Games rozpoczęło właściwą kampanię promocyjną GTA 6. Firma zaprezentowała oficjalną okładkę gry i potwierdziła, że przedsprzedaż Grand Theft Auto VI wystartuje 25 czerwca 2026 roku. Na razie nie poznaliśmy cen ani zawartości poszczególnych edycji. Szczegóły powinny zostać ujawnione najpóźniej w dniu rozpoczęcia przedsprzedaży. Możliwe, że razem ze startem zamówień Rockstar opublikuje także Trailer 3 lub pierwszy większy materiał pokazujący rozgrywkę, ale nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone. Na stronie GTA 6 pojawił się również nowy screenshot przedstawiający Vice City o zachodzie słońca. Grafika ponownie pokazuje tropikalny klimat miasta, które będzie najważniejszą częścią fikcyjnego stanu Leonida. Rockstar przygotowało też niespodziankę dla graczy posiadających starsze wydania GTA 5. Od 18 czerwca właściciele gry na PlayStation 4 oraz cyfrowego wydania na Xbox One mogą bezpłatnie przejść na wersję dla PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wcześniej taka aktualizacja kosztowała 169 PLN. Nowsza wersja GTA 5 oferuje rozgrywkę w maksymalnie 60 klatkach na sekundę, poprawioną grafikę, wybrane efekty ray tracingu oraz krótsze czasy ładowania. Postępy z kampanii fabularnej i GTA Online można przenieść na nową konsolę. Na lipiec zapowiedziano natomiast dużą aktualizację GTA Online. Jej główną atrakcją będzie napad na galerię sztuki w Kortz Center. Akcja ma obejmować rozpoznanie kompleksu, przygotowania i wybór sposobu przeprowadzenia napadu. Do rozpoczęcia operacji potrzebne będzie studio artystyczne dodane do posiadanej rezydencji. Premiera GTA 6 odbędzie się 19 listopada 2026 roku na PlayStation 5 i Xbox Series X lub S. Wersja na PC nadal nie została oficjalnie zapowiedziana. Jak podoba Wam się oficjalna okładka GTA 6? Zamierzacie zamówić grę od razu 25 czerwca, czy czekacie na informacje o cenach i dostępnych edycjach?
  4. Zamówienia przedpremierowe Grand Theft Auto VI będą oficjalnie dostępne już od 25 czerwca w sklepach sprzedaży cyfrowej oraz u innych wybranych sprzedawców. Sprawdź grafikę oficjalnej okładki, która jest również dostępna do pobrania ze strony rockstargames.com/VI.
  5. BoTak odpowiedział(a) na BoTak temat w Ogłoszenia
    o kandydaturę proszę się kierować na discordzie nick: Harvii

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.