Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

Luxor

Użytkownik
  • Zawartość

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

  • Social Club
    luxorPL

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Cześć, mam problem, gdy łączę się z jakimkolwiek serwerem FiveM wyskakuje mi błąd typu minnesota-vermont-princess caused FiveM to stop working. Mam windows 7 i ustawioną zgodność FiveM z windows 7. Ktoś wie jak to naprawić?
  2. Witam, oferuje się jako admin/mod na serwer RP może nie mam zbyt dużego doświadczenia w RP ale wiem jak działają administratorzy największych serwerów RP w Polsce oraz jak rozwiązują spiny. Wiem też na czym polega RP poradziłbym sobie na serwerze i nigdy nie przenoszę ic do ooc i ooc do ic. A jeśli ktoś pytałby o wiek to 16lat. Więcej info priv lub discord Discord: Luxor#5849 napisz i tam pogadamy

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×