Skocz do zawartości

DaNTupTupRP

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  TG-DaN
 • Platforma
  PC
 1. @edit https://discord.gg/yB6GD3Z + Chcielibyśmy więzienie stanowe z pracami które skracają czas odsiadki + Nowy Hud (paski) + Chcielibyśmy dodatkowe interiory (mogą być skryptem na teleport) + Magazyn dla mafii/kartelu + Panel pod Mafie/kartel + Komisariat na Sandy Shore + Nowe skiny dla policji (zależne od rangi, żeby każdy miał inne) @Griver Nie mogę cię znaleźć na dsc.
 2. Witam, Wyspa TupTupRP poszukuje skryptera który obeznany jest w LUA oraz MySQL. Co mamy: - Pełną paczkę z działającymi skryptami typu : kajdanki, więzienie itp. Czego nam potrzeba: - Podpięcia paczki pod bazę danych i server - Zniwelowanie ilości bugów/błędów naszej paczki Proszę o kontakt na forum lub na discordzie z jednym z naszych CEO/Administratorów : https://discord.gg/tCgFzV Mój prywatny kontakt: *-|TG|-DaN?*#0367

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum