Skocz do zawartości

PrzystanRP

Użytkownik
  • Zawartość

    1
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

  • Social Club
    TurboPtyss
  1. Witam serdecznie! Jako nowy serwer założony przez ludzi którzy nie raz byli zawiedzeni i oczekiwali czegoś więcej z ich ulubionej rozgrywanej codziennie gry, wyciągnęli z niej co najlepsze a nawet i więcej. Stworzyli po raz pierwszy w swoim życiu serwer. Wiem wiem co ci już chodzi po głowie amatorzy. Ale zanim skreślicie nasz serwer, proszę was o rozpatrzenie kilku zdjęć z naszego serwera, które załączam poniżej dla Was. Czyżby to nowa mapa? Czyżby to inna gra? NIE. To po prostu bardzo dobrze dopracowana bym powiedział, że dopięta na ostatni guzik gra. Gdzie na każdym kroku znajdziecie to nowe ciekawe rzeczy, których nie widziałeś nigdzie indziej, serwer został stworzony przez ludzi uwielbiających te grę i jej możliwości. Teraz pewnie jesteście ciekawi co nas odróżnia od innych serwerów: ⦁ Jako jedyny serwer w Polsce posiadamy serwer dedykowany. ⦁ Ciągle to doskonalenie mapy, lokalizacji i jej powiększanie. ⦁ Dopracowywanie i dodawanie nowych wcześniej nie spotykanych nigdzie indziej prac. ⦁ Samochody drifterskie ogólnodostępne z car dealer. ⦁ Ponad 90 Customowych aut do których handling został przygotowany indywidualnie. I wiele to innych zaskakujących rzeczy które to zostawię wam do odkrycia Ekonomia serwera jest zoptymalizowana w taki sposób aby każdy gdy zakupi swoją pierwszą broń na serwerze musiał ją szanować. Narkotyki są schowane w całkowicie nowe miejsca tak, aby były naprawdę ciężkie do znalezienia. Znamy przypadki z różnych serwerów na temat tzw. "dm", dlatego u nas aby zdobyć broń legalnie musisz się troszkę napracować i wyrobić sobie dobrą opinie na mieście gdyż przy wydawaniu licencji na broń policja będzie sprawdzała kartotekę osób i zadawała pytania psychologiczne lecz masz jeszcze drugą stronę medalu gdzie możesz wkroczyć na złą drogę, dorwać sklep z nielegalną bronią i zakupić broń za brudne pieniądze które zarobisz z narkotyków. Każda legalna praca była modyfikowana przez nas w taki sposób aby każdemu chciało się w niej pracować. Na ten moment jako nowy serwer Whitelist jest nieaktywna ze względu na niska liczbe graczy, ale serwer oficjalnie wystartował i nie planowany jest wipe Serwer jest regularnie sprawdzany i pilnowany przed łamaniem regulaminu oraz przed osobami poniżej 16-stego roku życia lub bez mutacji. Mimo naszych “baby steps” i początków naszej kariery z serwerem Role Play najwazniejsza dla nas rzeczą jest stawianie na najwyższa jakość rozgrywki. Nie oszukujmy się robimy to dla ludzi tak jak ty poświęcasz się i swój czas w grze. Jeśli Cię zainteresowałem i chcesz sprawdzić co ciekawego przyszykowaliśmy i na co jeszcze nas stać wbij do nas na Discorda, oraz odwiedź naszą Przystań. https://discord.gg/dWy2Yj5 IP SERWERA : 145.239.150.215:30120 Pozdrawiam Team PrzystańRP

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum