Skocz do zawartości

Szoti

Użytkownik
  • Zawartość

    1
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

  • Social Club
    Szoti935
  1. Witaj Dziś chciałbym przedstawić wam nowy serwer Roleplay FIVEM o nazwie AvisRP. Poniżej możesz dowiedzieć się najważniejszych rzeczy, dotyczących projektu. Stan serwera: Serwer jest obecnie w trakcie prac, a jego otwarcie powinno nastąpić na dniach. Whitelista: Whitelista po otwarciu serwera będzie OFF, lecz po upływie danego czasu zostanie ona zmieniona. Co nas wyróżnia?: Między innymi wyróżniają nas ciekawe skrypty i wiele innych tj. : Worek na głowę Iphone Oddzielny skrypt na kartel i mafię Tylko auta importowane Ulepszone światła policyjne Kajdanki I wiele innych Standardowe skrypty RP Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić was na naszego discorda, gdzie wszyscy razem będziemy oczekiwać na start serwera: https://discord.gg/XUdMfZr

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum