Skocz do zawartości

shady133

Użytkownik
  • Zawartość

    1
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

  • Social Club
    easylife5k
  1. IP serwera: 77.55.221.15:30110 Nazwa serwera: [PL]Nice-Kill.eu |[1]Warszawa Tryb rozgrywki: RolePlay Właściciel serwera: ipio Online: 24/7 Zapewniamy: - niski ping - przyjemność z gry - pomocną administrację - brak błędów ze strony serwera - najlepsze i zrozumiałe zasady gry - możliwość zakupu donatora - wysoki poziom RP Już teraz możesz się wcielić w swoja role - wystarczy, że wpiszesz w konsoli: connect 77.55.221.15:30110 lub Kliknij tutaj Zapraszaj graczy na serwer, poszerzaj liczbę graczy, Nie zapomnij dodać naszego adresu IP serwera do ulubionych!

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum