Skocz do zawartości

MattiGB

Użytkownik
  • Zawartość

    1
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

  • Social Club
    TENOVOD
  1. Szukam technika na serwery GTA FiveM. Plan dotyczy stworzenia serwerów Deathmatch + Gangi oraz jednego serwera RP. Interesuje mnie stała współpraca, a nie jednorazowe zlecenie. Jeśli współpraca będzie udana to przewiduję wynagrodzenie $$/sprzęt gamingowy. Kontakt: MattiEXC#1328 discord (dodaj do znajomych) Dysponuję sporym zapleczem jeśli chodzi o reklamę i w zasadzie mogę hostować niemal każdy projekt Fivem (serwery dedykowane itd.) Interesują mnie osoby które faktycznie czują klimat gry i chcą robić fajne rzeczy :)

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum