Skocz do zawartości

Finzek

Użytkownik
  • Zawartość

    1
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

  • Social Club
    Finzek
  1. Cześć, na wstępie zaznaczę że jest to wstępny "Projekt" nowego serwera na bazie FiveM. Projekt Ma Opierać się głównie pod Crime RP, nie będę wchodził tutaj w szczegóły ponieważ chcemy wszystko zachować do rozmowy wstępnej z kandydatami dlatego wspomnę tylko na zachętę ze w projekt włączyły się osoby / influencerzy / streamerzy z sporymy liczbami które dają nam pewność i zaplecze że serwer ma "prawa bytu". Aktualnie Najważniejsza osoba jaką poszukujemy są Technicy/Skrypterzy/Developerzy, od takich osób wymagamy: - Przede Wszystkim odpowiednik wiek, nie szukamy 16 latków którzy potrafią przetłumaczyć skrypty i podpiąć pod swoje. - Bardzo Dobrej Znajomości języku LUA (Poszukujemy osób które są w stanie zrobić naprawdę dużo) - Chęci i Czasu - ( Chcemy Budować projekt od Podstaw dlatego osoba ta powinna być cierpliwa i mieć nadmiar wolnego czasu) - Nienagannej dykcji oraz komunikatywność (jak pisałem będziemy współpracować z osobami z "wyższego szczebla" oraz z sporą ilością "bazy" graczy) Mógłbym teraz pisać tutaj co możemy zaoferować jednak te ciekawostki zostawię podczas rozmowy wstępnej ponieważ nie mamy zamiaru od razu się wypalać publicznie, musicie uwierzyć nam na słowo że jest warto i możemy na tym wyjść bardzo dobrze ($$$). Do Kontaktu Zapraszam poprzez komunikator Discord - Finzek#1277 , Lub tutaj w wiadomości Prywatnej.... Odpowiemy tylko na wybrane wiadomości !

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum