Skocz do zawartości

Finzek

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Finzek
 • Platforma
  PC
 1. Witam ! Z tej strony "Finzek" albo inaczej Marek, piszę to ogłoszenie w sprawie nawiązania współpracy / dołączenie do Projektu, powiem szczerze ze zaciekawieniem śledzę naszą "mała sceną" Gamingowa pod postacią RolePlay a jako iż myślę że mój bagaż doświadczeń jak i samo ogranie jest na Wysokim "S" jestem w stanie pokierować czy też dołączyć do Projektu Serwera który z moim wkładem ma szanse wzbić się na szczyt polskiego community fivem rp..... Może zacznę o moim Doświadczeniu: - Aktualnie student Informatyki 2 Roku na ATH BB - Współpracowałem z takimi markami jak Kinguin, Invizy-Esport czy Paragraph Crew, Travian Games jako Community Manager czy też Administrator zasobu ludzkiego - Może coś w większym/mniejszym stopniu RP .... - współtwórce LSPD na WyspieRP czy też CM największego w Polsce Serwera Truck-MP SAMP/MTA - jestem osobą pełną zapału, stawiająca sobie wysokiego wyzwania oraz wymagania, inaczej mówiąc Idealista.... Pewnie zastanawiasz się dlaczego coś takiego w ogóle piszę i o co dokładnie chodzi? Już wyjaśniam... Mam zamiar czy też chciałbym stworzyć Najlepszy Serwer RR w Polsce, spytasz dlaczego akurat tak? Mam zamiar oprzeć serwer na swoich Ideach, powiedzmy sobie wprost mam predyspozycje oraz myślę jako takie kontakty by to akurat TEN projekt był na czele polskiego gamingu. Tak jak już pisałem widzę realny potencjał na zbudowanie czegoś od podstaw lecz z ułożonym zamiarem, mam dość serwerów opartych na znajomościach beznadziejnie zarządzanych, z brakiem pomysłem na fabułę itd.... Jeśli byłbyś/jesteś zainteresowany moją propozycją i chciałbym wysłuchać dalej liczę na śmiałą odpowiedź w wiadomości Prywatenej / Discord / Pod Postem. Discord - Finzek#1277
 2. Cześć, na wstępie zaznaczę że jest to wstępny "Projekt" nowego serwera na bazie FiveM. Projekt Ma Opierać się głównie pod Crime RP, nie będę wchodził tutaj w szczegóły ponieważ chcemy wszystko zachować do rozmowy wstępnej z kandydatami dlatego wspomnę tylko na zachętę ze w projekt włączyły się osoby / influencerzy / streamerzy z sporymy liczbami które dają nam pewność i zaplecze że serwer ma "prawa bytu". Aktualnie Najważniejsza osoba jaką poszukujemy są Technicy/Skrypterzy/Developerzy, od takich osób wymagamy: - Przede Wszystkim odpowiednik wiek, nie szukamy 16 latków którzy potrafią przetłumaczyć skrypty i podpiąć pod swoje. - Bardzo Dobrej Znajomości języku LUA (Poszukujemy osób które są w stanie zrobić naprawdę dużo) - Chęci i Czasu - ( Chcemy Budować projekt od Podstaw dlatego osoba ta powinna być cierpliwa i mieć nadmiar wolnego czasu) - Nienagannej dykcji oraz komunikatywność (jak pisałem będziemy współpracować z osobami z "wyższego szczebla" oraz z sporą ilością "bazy" graczy) Mógłbym teraz pisać tutaj co możemy zaoferować jednak te ciekawostki zostawię podczas rozmowy wstępnej ponieważ nie mamy zamiaru od razu się wypalać publicznie, musicie uwierzyć nam na słowo że jest warto i możemy na tym wyjść bardzo dobrze ($$$). Do Kontaktu Zapraszam poprzez komunikator Discord - Finzek#1277 , Lub tutaj w wiadomości Prywatnej.... Odpowiemy tylko na wybrane wiadomości !

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum