Skocz do zawartości

Psychiczna

Użytkownik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Psychiczna

  1. Cześć, chciałabym was zaprosić na Wyspę z historią, która niestety przez liczne problemy upadła... ? Jednak postanowiliśmy, że tak łatwo się nie poddamy i robimy reaktywacje! ❤️ Mam nadzieję, że pojawicie się na Wyspie! ? Więcej info na DC: https://discord.gg/ytzMUvy Zapraszam do zapoznania się z grafika poniżej!
  2. Zapraszam na wyspę SmokeRP. (na razie beta). Co u nas znajdziesz?: ? Narkotyki - Pięć rodzajów narkotyków! Nie zarabiasz na nich po 50k za kółko! Chcemy aby narkotyki były używane, ale nie były głównym źródłem zarobku! ?‍♂️Frakcje LSPD/EMS/MECHANIK - Dobrze płatne prace, do których niestety nie przyjmujemy bez obywatelstwa ? ?Kajdanki - Dla graczy jak i dla frakcji! Mimo posiadania kajdanek, u nas na wyspie nie ma takiego czegoś że gracze są porywani bez powodu. ?‍♂️Organizacje - Macie możliwość stworzenia własnej organizacji! Możesz założyć swoją organizację i fajnie odegrać swoją postać! ?️Importowane pojazdy - Mamy wiele importowanych pojazdów, które nie latają po 500km/h. ?Prace legalne - Szeroki wybór prac legalnych, nie standardowych za które łapiemy tylko wypłatę. Mamy komisy z pojazdami, Atmosferica Pub i cały czas będziemy udoskonalać nasze jak i twoje pomysły! ?Skrypty - Mamy bombowe skrypty i gwarantuję Ci, że (prawie) niczego Ci u nas nie zabraknie! https://discord.gg/Hgd9AyD

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum