Skocz do zawartości

Na tym forum jedyne reklamy jakie wyświetlamy to te kierujące na Money Lobby i Level Up. Wyglądają one tak, blokowanie ich może utrudnić znalezienie najlepszego sposobu na hajs w GTA Online, więc podrzucę je poniżej.

Money Lobby

Level Up

Aby ten komunikat więcej się nie wyświetlał wyłącz blokowanie reklam na tej stronie we wtyczce AdBlock w swojej przeglądarce.

ManiekManiecki

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  ManiekGDM
 • Platforma
  Playstation 4

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Możliwe też że produkowali a pod twoją nieobecność był nalot policji, po nie udanej obronie wytwórni, dezaktywuje się i wraca do stanu jak tuż po zakupie czyli wtedy gdy masz misję rozruchowa wytworni
 2. ManiekManiecki

  ps4 Zapraszamy to Best Crew PL PS4

  Bomba wpisuje się Micro i 25 lat 🙂 SC MazurManiek
 3. ManiekManiecki

  Poszukuje graczy ps4

  Cześć kolego. Ciężej o podobny przedział wiekowy, sporo pykam mam 25 lat DODAWAJ MazurManiek
 4. ManiekManiecki

  ps4 Stowarzyszenie osób początkujących XD

  Siemasz z chęcią dołączę, dodawać. Wydaje mi się że psn i social mam te same a mianowicie MazurManiek
 5. ManiekManiecki

  ps4 PS4 Szukam graczy.

  Chłopaki z ogromną ochota pogram z kimś z kim będę mógł to ogarnąć bo serio czasem zbyt cenne ładunki sprawiają problem z ilością wymaganej przy nich pracy. Dodawajcie śmiało MazurManiek

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum