Skocz do zawartości

Kornel

Użytkownik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Kornel

  1. Poszukuje osoby która nauczyła by mnie robić handlingi do pojazdów . Proszę o kontakt na discorde TwinSteam #0610
  2. Poprawka to nasz dsc https://discord.gg/MPscsNb
  3. Witaj ! Zauważyłem że wbiłeś w naszą reklamę a więc jeśli tu już jesteś to poświęć nam chwilkę Poszukujesz serwera RP? Jeśli tak to akurat trafiłeś w dziesiątkę ? ------------------------OFERUJEMY------------------------ 1 ?‍? Autorskie Skrypty ?‍? 2 Ładny i czytelny Discord oraz Regulamin etc. 3 Frakcje - LSPD - EMS - Mechanik - Psycholog - Adwokat Z biegiem czasu zostaną dodane nowe frakcje ? 4 ? Częste Eventy ? 5 ? Częste Aktualizacje Serwera ? 6 I wiele wiele innych ? ale dowiesz się jak zawitasz u nas na serwerze ? Jeśli zainteresowaliśmy cię naszą ofertą zapraszamy serdecznie na naszego discorde: https://discord.gg/S8AN82

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum