Skocz do zawartości
Przeglądaj w aplikacji

A better way to browse. Learn more.

GTA Forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

X_Zygfryd_X

Użytkownik
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez X_Zygfryd_X

  1. Nie ma problemu, dzisiaj gdzieś pomiędzy 18-19 będę grał mój nick na ścianie taki jak tu. Chciałem napisań "na sc" ale autokorekta robi swoje.
  2. Tych w luksusowych mieszkaniach, od Lestera
  3. Potrzebuje 3 osób do napadów, jak ktoś chętny niech pisze.
  4. Właśnie o to chodzi ja gram w trybie fabularnym i gielda BAWSAQ i tak mi nie działa
  5. Od samego początku jak włączam BAWSAQ pojawia mi się komunikat "rynek jest chwilowo nieczynny z powodu aktualizacji. Proszę spróbować później." Wie ktoś jak to naprawić?
  6. Jeśli masz na myśli napady to ja chętnie
  7. Social club ma jakiś chwilowy problem trzeba chwilę poczekać
  8. Ja gram luźno, niestety ostatnio nie miałem okazji robić napadów bo nie mogłem znaleźć innych graczy i podobnie jak ty też bym chętnie pograł z ogarniętymi ludźmi.
  9. Witam, jak zarabiać na giełdzie w GTA online?
  10. I tak właśnie opadają chęci do grania online.
  11. Dzięki za odpowiedź. Moim zdaniem to trochę słabe rozwiązanie.
  12. Kupiłem sobie fabrykę marihuany jak wyjdę z gry to towar sam będzie się produkował czy muszę być online?
  13. Kupiłem sobie fabrykę marihuany jak wyjdę z gry to towar sam będzie się produkował czy muszę być online?
  14. A to trochę słabo
  15. Dzięki
  16. Dostaje się za to kasę ?
  17. Szukam ekipy chce zrobić przygotowanie do "Skok na koniec świata" , oraz finał, ale nie mogę znaleźć graczy, jak jest ktoś chętny to niech pisze.
  18. Mam ten sam problem co ty i też chętnie bym porobił jakieś skoki.
  19. X_Zygfryd_X opublikował(a) temat w Misje i poradniki
    Witam, czy po ukończeniu trybu fabularnego da się robić skoki np na banki?

Ostatnia aktywność

  1. 🎬 Witaj w RODEGG RolePlay — nowym polskim projekcie RP, który stawia na realizm, klimat i wolność odgrywania postaci. Nie kopiujemy gotowych schematów — budujemy od zera społeczność, która ma pomysł, pasję i serce do RolePlay’a. Serwer jest w trakcie tworzenia, dlatego szukamy aktywnych osób, które chcą współtworzyć projekt od podstaw! 🌇 Co oferuje RODEGG?🏙️ Nowoczesny, zoptymalizowany serwer — płynna rozgrywka, dopracowane skrypty, realistyczne miasto. 💼 System ekonomii i pracy — żadnych “easy money”; zarabiasz, inwestujesz, ryzykujesz. 🚓 Rozbudowane frakcje — LSPD, EMS, mechanicy, media, przestępczość zorganizowana i wiele więcej. 🎭 Wolność w odgrywaniu RP — żadnych sztucznych ograniczeń, wszystko w ramach zdrowego klimatu. ⚙️ Aktywna administracja — otwarta na sugestie, graczy i wspólne decyzje. 🧠 Autorskie systemy — w planach m.in. nowe UI, interakcje, system reputacji i customowe wnętrza. 🔥 Kogo szukamy?Graczy, którzy chcą zacząć przygodę z RP od zera Osób do prowadzenia frakcji i organizacji Testerów, twórców, developerów i kreatywnych dusz Każdego, kto ma pomysł, energię i chce być częścią społeczności od początku 🚀 Dołącz do nas już dziś!🔗 Discord: https://discord.gg/GpKUtCyuHm 📅 Status projektu: W trakcie rozwoju / Rekrutacja do fazy testowej 👥 Kontakt: Administracja RODEGG na Discordzie (kanał #kontakt) 💬 RODEGG RolePlay — Twoja historia zaczyna się tutaj. Stwórz ją z nami, zanim miasto się obudzi. 🌅
  2. ogolnie bardzo aktywna społeczność, szybka moderacja na poziomie wiec na tym gta discord znajdziecie dużo na temat gta6 zanim wystartuje, od siebie polecam
  3. Namo odpowiedział(a) na Namo temat w Giełda
    Obczaj duży napis w pierwszym wątku
  4. witam wszystkich miał ktoś tak że jak kupił 100ml$ i podał swoją nazwę w gta to nie dostał zaproszenia od konta z którego jest sypana kasa kiedyś wszystko mi działa ostatnio zakupilem na nowo i nic się nie dzieje
  5. zmieniają się one szybko raz małe raz duże, jak patrze w niebo ich nie ma a jak patrze na budynki to robią się większe

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.