Skocz do zawartości

deltzi

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  DeltzPL
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Projekt Civitas szuka ludzi! Poszukujemy zarówno obywateli jak i pracowników służb publicznych: Funkcjonariusze LSPD Pracownicy EMS Mechanicy Technicy/Developerzy Od kandydatów do służb oczekujemy: Minimum 16 lat (możemy zrobić wyjątki) Doświadczenia, bądź chęci nauki Wstępnej rozmowy oraz zdania WL Umiejętności pracy w grupie Jesteśmy otwarci na opinie naszej społeczności, więc to Ty możesz mieć wpływ na rzeczy takie jak: Ekonomia Usprawnienia Pojazdy i wiele innych! Dlaczego my? Brak lagów Ciągły rozwój paczki, stawiamy na jakość, a nie ilość! Administracja, która potrafi słuchać opinii Możliwość awansu, zarówno IC jak i OOC Obiektywność, brak "kolesiostwa" Patron, co oznacza 64 sloty oraz możliwość wgrania customowych ubrań! Uruchomienie WL tak szybko jak to tylko możliwe! Jesteś zainteresowany? Wpadaj naszego Discorda i przywitaj się! Discord: https://discordapp.com/invite/dPHsKtT

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum