Skocz do zawartości

Roshi

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  Roshiro
 • Platforma
  PC
  Playstation 4
  Playstation 3
 1. no ja mam na dysku /d zrobiony sobie folder pod GTA, bo ustawiłem przed instalacją, a to tyle sposobow jest na lokalizacje plikow nawet wystarczy w pasku startu wpisać gta i wyszuka
 2. A na pulpicie nie masz skrótu, to prawy lokalizacja plików i masz Steam czy z rockstar są pobierałes
 3. Prosił był o danie IP i linka z Trackyserver
 4. Tanio i poskładane tylko jakieś auta byś dodał w swojej mam ponad 5 GB aut
 5. IP serwera 51.75.58.5 Whitelist [TAK/NIE]: NIE Opis Jest to serwer Roleplay, rozwojem stawiam na Easy Dużo pojazdów importowanych, jak na razie brak jakich kolwiek ograniczeń Jest to jeszcze przez pare dni okres próbny serwera Co serwer oferuje Prace legalne jak i nielegalne ? Drwal, Sprzątacz, Psycholog, Adwokat ? W tej pracy każdy może zostać medykiem, gdyż urząd pracy otworzył wolne drzwi do szpitala ?LSPD będzie nabór nie długo jak otworze discorda ?około 400 pluginów ?jak i ponad 250 aut z czego co jakiś czas będą dostępne w car dilerze Głosowanie Kliknij Discord jak na razie brak, lecz potrzebna administracji, moderatorów by trochę ogarnąć https://discord.gg/rSFtgfa Temat będzie za każdym razem po edycji serwa odświeżany

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum