Skocz do zawartości
Przeglądaj w aplikacji

A better way to browse. Learn more.

GTA Forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

PyknijPL

Użytkownik
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witajcie,reprezentuje nowo powstający hosting serwerów gier multiplayer o nazwie PYKNIJ.Niebawem planujemy startować z naszym projektem w związku z czym pozwoliłem sobie założyć wątek na tym forum - pomyślicie czemu?Mianowicie nasza oferta skierowana będzie przede wszystkim do takich osób jak Wy, właściciel, twórców serwerów. My z kolei chcemy przetestować działanie naszych usług przed uruchomieniem ich produkcyjnie. W związku z tym chcielibyśmy zapytać czy bylibyście zainteresowani udziałem w testach?Naszą ofertę wyróżniać będzie system rozliczania - rozliczać się będziemy nie za sloty a za konkretnie przydzielone zasoby do konta - nie ograniczamy ilości slotów.W ramach testu możemy udostępnić Wam darmowy serwer dowolnej gry z naszej oferty na okres jednego (wstępnie jednego, okres może się wydłużyć) miesiąca. Każdego zainteresowanego prosimy o kontakt w tym temacie bądź bezpośrednio na naszego maila : [email protected] z dopiskiem "gtaforum.pl" w temacie.Jeśli mielibyście dodatkowe pytania to śmiało proszę pytajcie.

Ostatnia aktywność

  1. to najnowsza wersja, nie mógłbyś odpalić GTA Online na starszej wersji
  2. Siema, mam GTA 5 w wersji Enchanced i wersja online 1.71 najnowsza wersja fabularki 889.22 czy to nie jest jakaś stara wersja?
  3. Znalazłeś. Dołącz do ekipy GTA.pl/Toster Dołącz do ekipy GTA.pl/Toster
  4. witam szukam ekipy do spulnej gry
  5. Twoim ulubionym miejscem wypoczynku zawładnął zabójczy syndrom imprezowej gorączki. Jakby istotna dla przemytu narkotyków wyspa nie była dość niebezpieczna sama w sobie, opanowały ją teraz hordy nieumarłych. Może to przez narkotyki, a może tropikalny klimat, ale nowi goście zachowują się jeszcze dziwniej, niż można było spodziewać. Przedzieraj się przez fale żywych trupów, w tym uzbrojonych w muszkiety konkwistadorów, poskramiaczy panter wraz ze swoimi podopiecznymi, roje rozdzielaczy i nie tylko w nowej Walce o przetrwanie na Cayo Perico. Utoruj sobie drogę przez hordy, dostań się na lotnisko i módl się, żeby ewakuacja samolotem nie trwała zbyt długo.

Powiadomienie o plikach cookie

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.