Skocz do zawartości
Przeglądaj w aplikacji

A better way to browse. Learn more.

GTA Forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

SzYsZkA

Użytkownik
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ile muszę zabulić żebyś zmodował mi postać na 100 lv? Aktualnie mam 33 lv to zmienia coś?
  2. SzYsZkA zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  3. 10 euro to 23 złote?
  4. Rozumiem. A tak w złotówkach ile tego będzie bo nie chce mi się liczyć
  5. Witam. Ile kosztuje opcja taka iż chciałbym abyś mi nabił poziomów trochę?
  6. Dobre
  7. Jeżeli chodzi o poziom to nie problem a z tym czy dzisiaj jest tego nie wiem niestety.
  8. Żaden problem :).
  9. Możesz tylko nie proponuję wpłacać kasy którą tam uzbierasz najlepiej przy sobie ją trzymać a bana nie dostaniesz.
  10. Masz na początku tematu opisane wszystko wystarczy przeczytać a nie pytasz co chwilę się :P.
  11. Obawiam się że do końca gry nie dasz rady wydać gotówki
  12. Spoko. Nie ma problemu :).
  13. Mogę do sesji dołączyć?
  14. Będę mógł wbić o 17:00 jeszcze?
  15. Mogę dołączyć?
  16. Nie bój się niedługo sobie zmienię internet.

Ostatnia aktywność

  1. Grupa z discordem szuka chętnych graczy do wspólnej gry. Potrzebujesz wbić level lub zarobić kasę na heistach lub przygotowaniach? Dołącz do nas. Nie uzywamy i nie tolerujemy modderów i modowanych kont.
  2. Koleś z wanem i niezłym planem da o sobie znać mieszkańcom Los Santos 20 kwietnia w wydarzeniu 4/20 sponsorowanym przez LD Organics. Uczcij ten dzień, sprawdzając nową mapę dla Gonitwy (Dorwać Lamara), dzięki której można się zaciągnąć 4x większą ilością nagród. Rzuć się też w spiralę halucynacji pośród coraz bardziej odklejonych wrogów w nowym Przejaranym przetrwaniu i zgarnij własną czarną koszulkę LD Organics.
  3. Hej! Na naszym forum pojawiła się obszerna publikacja odnośnie rozgrywki na serwerze. Nie będę jej przeklejał tutaj w całości więc podlinkuję TUTAJ i zapraszam do lektury.
  4. Witam, poszukuje chętnych osób do liderowania organizacji publicznych na nowo powstałym serwerze. Celujemy w semi-seriousRP. Immersja oraz poziom gry jest dla nas ważny, jednak zostawiamy pewien margines w górę - nie staramy się odzwierciedlić realiów jeden do jeden. Jeśli posiadasz wiedzę oraz doświadczenie w prowadzeniu jakiejkolwiek frakcji publicznej (czyt. LSPD, LSSD, MRSA, LSFD itp.), zapraszam do kontaktu poprzez forum, lub na discordzie: „dc.xarii”. Tam udzielę dalszych informacji. Dzięki
  5. Cześć wam! Mimo, że dziś pierwszy kwietnia czyli prima aprilis to nie przychodzimy do was z żartem. Z przyjemnością możemy wam oznajmić, że nasze forum jest już dla was otwarte pod adresem: https://forum.open-rp.pl/ Serdecznie zapraszamy was do rejestracji i zapoznania się z pierwszym newsem. Z okazji świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy dla was małą zabawę w poszukiwaniu jajek ukrytych na naszym forumku. Jaja generują się losowo co jakiś czas, a szczęśliwych znalazców czeka mała niespodzianka.

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.