Skocz do zawartości
 • Załóż konto na GTA Forum

  Dołącz do społeczności GTA Forum i bądź na bieżąco z nowościami ze świata GTA Online, dziel się swoimi postępami i szukaj kompanów do wspólnej gry. Zdobądź GTA$ 100 000 000 na Money Lobby i popraw statystyki swojej postaci na Level Up.

Pampkinn

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Dołączył

 • Ostatnio

1 obserwujący

GTA Online

 • Social Club
  PampkinnPL
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

Pampkinn's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

 1. The 1987 FIVEM:RP | Powrót do lat 80'tych! Start serwera: Luty 2021! https://discord.gg/sUeQ9H8rdw Jesteś ciekawy lub ciekawa powrotu do lat 80'tych? Jeśli jesteś to zapraszamy na serwer "The 1987" w którym toczy się rozgrywka w latach 80'tych. Czego możesz się spodziewać na serwerze?: Mutacja: Wymagana Ekonomia: Ciężka Pojazdy: Masa pojazdów z lat 80'tych i 70'tych, także niektóre z lat 60'tych Ciekawe frakcje: - FIB (Różne wydziały...) - LSPD (Patrole autostradowe, SWAT...) - EMS (Różne ciekawe ambulansy...) - LSCM (Zaawansowane funkcje, np. animacja malowania auta, lub tworzenie aut klasycznych...) System narkotyków: - Nasz system narkotyków jest rozwinięty, czyli na naszym serwerze są pola na których można sadzić narkotyki. Pola są rozmieszczone na różnych wyspach obok głównej wyspy. Na małych wyspach na terenie Los Santos można sadzić narkotyki takie jak; Marihuana i grzyby halucynogenne lecz na wyspie z GTA Online DLC możemy się spodziewać pól na których możemy sadzić narkotyki twarde (W tej chwili na serwerze będą tylko narkotyki miękkie). Dla narkotyków ciężkich będą laboratoria o które będzie trzeba walczyć o wpływy z innymi mafiami/kartelami. Dzięki i pozdrawiam! ?
 2. Witam i zapraszam na nasz serwer RP na którym rozgrywka toczy się w latach 80'tych (Dokładnie w roku 1987). Serwer jest w wersji Alpha i pracujemy nad tym serwerem od września lecz miałem niewielką przerwę nad serwerem, ale postanowiłem kontynuować pracę nad nim. Jeśli masz jakieś pytania to zapraszam na nasz Discord. Dzięki i pozdrawiam. Nasz Discord: https://discord.com/invite/QycFBfC
 3. Nie widziałem że na platformie Xbox One jest dostępna aplikacja fivem. ?
 • Ostatnia aktywność

  1. 2

   ChivasCity[WL-OFF]

  2. 2

   ChivasCity[WL-OFF]

  3. 0

   Trofeum ranga 50

  4. 2

   ChivasCity[WL-OFF]

  5. 0

   Sprzedam konto GTA V online PC LVL 404

×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum

Masz włączone blokowanie reklam. To może utrudniać znalezienie oferty na GTA$ 100 000 000 do GTA Online które można zdobyć podczas sesji Money Lobby!

Money Lobby GTA Online PC

Przez blokowanie reklam nie dowiesz się też jak zdobyć GTA$ 300 000 000, wszystko odblokowane i 300 poziom RP na modowaniu konta GTA Online z Level Up!

Modowanie konta GTA Online