Skocz do zawartości

Pampkinn

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  PampkinnPL
 • Platforma
  PC
 1. Witam, zapraszam na nasz serwer czyli DeltaRP.pl, myślę że tam nauczysz się dobrego roleplay. Także są inne dobre serwery jak PompaRP lub inne gdzie można się nauczyć dobrego roleplay. 😄
 2. DELTA ROLEPLAY.pl Nasz Discord: https://discord.gg/gtCp3Bn Witam! Zapraszamy na DeltaRP.pl czyli nowy, doskonały serwer roleplay. Nasz serwer nie jest jeszcze gotowy i trzeba jeszcze trochę na niego poczekać, trochę cierpliwości nie zaszkodzi 😄. -- OGÓLNE INFORMACJE -- - Serwer +15 - Wymagana Whitelist'a [Tylko Rozmowy Głosowe, Nie Trzeba Pisać Podania] - Nie Naciskamy Na Mutacje, Ale Lepiej By Było Gdy Byś Ją Miał (Dla nas jest ważny poziom RP)
 3. Nie widziałem że na platformie Xbox One jest dostępna aplikacja fivem. 😄
 4. DELTA ROLEPLAY.pl Discord: https://discord.gg/2DWjPnZ Witam! Zapraszamy na DeltaRP.pl czyli nowy, doskonały serwer roleplay. Nasz serwer nie jest jeszcze gotowy i trzeba jeszcze trochę poczekać, trochę cierpliwości nie zaszkodzi 😄. -- OGÓLNE INFORMACJE -- - Serwer +14 - Wymagana Whitelist'a [Tylko Rozmowy Głosowe, Nie Trzeba Pisać Podania] - Nie Naciskamy Na Mutacje, Ale Lepiej By Było Gdy Byś Ją Miał 😆

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum