Skocz do zawartości

Enerv

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Dni zwycięstwa

  1

Enerv wygrał w dniu 22 września

ponieważ miał najbardziej lubiany wpis!

Reputacja

1 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  enervpl
 • Platforma
  PC

Ostatnio na profilu byli

173 wyświetleń profilu
 1. W dniach 29, 30 i 31 sierpnia chcielibyśmy zaprosić wszystkich na publiczne testy oprogramowania w celu optymalizacji skryptów oraz przedstawić obecny postęp prac nad projektem. Publiczne beta testy odbędą się: - 29 sierpnia (20:00 - 22:00) - 30 sierpnia (20:00 - 23:00) - 31 sierpnia (20:00 - 23:00) Dostępne funkcje podczas testów: - Wprowadzenie na lotnisku, dojazd Big Bird do garażu. - Wybór pierwszego pojazdu w garażu. - Ograniczona funkcjonalność panelu Lobby. - Pościgi policyjne z AI. - Pojedynki w trybie jazdy dowolnej z innymi graczami. Każda osoba biorąca udział w testach otrzyma unikalne osiągnięcie, które w finalnej wersji nie będzie możliwe do zdobycia. Bez obaw, to nie ostatnie testy, o każdych kolejnych zostaniecie jeszcze poinformowani.
 2. Zapowiedź pościgów z AI ? Dostępny pod koniec jesieni tego roku, bądź na bieżąco i dołącz do naszego serwera Discord!
 3. Czym jest Need for Speed: V? Need for Speed: V to innowacyjny serwer wyścigowy w Grand Theft Auto: V na platformie alt:V Multiplayer. Serwer jest odzwierciedleniem najlepszych części twórców NFS z Electronic Arts. Do których serii NFS odnosi się serwer? Underground (2003), Underground 2 (2004), Most Wanted (2005), Carbon (2006) Kim jesteśmy? Nasz zespół składa się z grupy przyjaciół o różnych zainteresowaniach i obowiązkach. Tworzymy projekt z pasją, dbałością o szczegóły i zachowaniem najwyższego możliwego komfortu i jakości z samej gry. Jak grać na serwerze? W tej chwili nie ma takiej możliwości. Serwer jest tworzony, wszystkie zmiany i nowości zostaną ogłoszone na naszym serwerze Discord. Dołącz i bądź na bieżąco! Strona projektu nfsv.net Serwer Discord discord.gg/dhqXAGD

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum