Skocz do zawartości

Zarejestruj się

Interesujesz się GTA? Dołącz do naszej społeczności na GTA Forum! Wymieniaj się wiedzą, poznawaj nowości, korzystaj z poradników i bądź na bieżąco z GTA Online i FiveM.

polares13request

Użytkownik
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jesli szukasz wesolej ekipki to Zapraszamy na magic-ts.gclan.pl prawie codziennie zloty,wyscigi,adwersarze itp!
  2. Witam, Mam dziwne a moze glupie pytanie gdyz posprzedawalem pare moich aut z 5-6 i zarobilem ok.7mln do banku wlecialo. Wszedlem do biura i gdy otworzylem sejf to tylko tam byly pieniadze a nie ma ich (jak ostatnio widzialem) porozrzucanych w biurze czyli na podlodze itp Wie ktos o co chodzi? Wiem ze pytanie takie sobie ale serio nwm czemu
  3. Tak wyglada moj folder jest wszystko dobrze? Nie ma pozostalosci po tych trainerach itp itd?
  4. Odpowiedz na pelnym poziomie ;/
  5. Tak juz jest nawet gdy masz swoje biuro i masz np 5 osob w ekipie jako prezes i wyjdziesz z sesji to automatycznie wyrzuca twoich znajomych bo wyszedles z sesji, nie da sie tak tego wytlumaczyc dobrze.
  6. Witam, rozpoczne 2 raz ten temat bo nie dostalem wystarczajacego objasnienia a wiec tak,. W piatek kupuje nowe gta 5 poniewaz na pierwszym koncie zalapalem bana permamentnego i teraz tak zrobilem nowe konto w Sc nowa poczte usunąłem wszystkie pozostalosci po cheatach typu scripthook,modmenubase.dan, nativetrainer.asi, trainerv trainerV.asi i dinput8,dll Gdy odpalam launcher to wyswietla mi sie zebym sie zalogowal ,to sie loguje i prosi mnie o kod aktywacyjny ktory podam po zakupieniu nowej gry gta 5. Iteraz tworzy sie moje jedno pytanie lepiej odinstalowac gta 5 i zainstalowac by nie bylo pozostalosci po cheatach jakich nie widze czy zaryzykowac i nie odinstalowywac. Prosze o dobra odpowiedz, z gory dziekuje.
  7. Od razu toksyczne zachowanie niech robi jak chce ale zeby pozniej nie przychodzil z placzem ze dostal bana
  8. Musisz zalozyc klub motocyklowy potem w swojej siedzibie masz laptopa w ktorym masz mozliwosc kupienia wytworni marihuany itp itd
  9. Lvl

    polares13request odpowiedział(a) na Martin0x temat w Glitche i cheaty
    Nie da sie eventualnie mod menu dodawanie lvl jest bardzo ryzykowne jest 100% szans ze predzej czy pozniej i tak dostaniesz bana.
  10. Nie moduj predzej czy pozniej i tak dostaniesz bana ja dostalem juz 2 razy i tera msze kupic kolejna gre. Gdy dodajesz hajs to dostajesz takie ostrzerzenia od r* a gdy chcesz dodac sobie lvl to 100% ze dostaniesz bana
  11. A jeszcze jedno namo, zmiana planow formata nie bedzie pisales zby zostawic pliki z rozszerzeniem rpf ale narazie usunąłem 5 plikow zawierajacy ten cheat czyli scripthook,modmenubase.dan, nativetrainer.asi, trainerv i trainerV.asi to wszystko co instalowalem Do tej pory zrobilem nowe konto w Sc nowa poczte i w piatek jade kupic nowe gta wystarczy ze w launcherze zaloguje sie na konto wpisze kod aktywacyjny i tyle Dobrze mysle?
  12. A moge usunac calkowicie gta 5 i od nowa? bo i tak bede robil formata
  13. Tak tez myslalem zeby tak zrobic
  14. Witam otóż 4 miesiące temu załapałem bana permamentnego w gta online za cheaty ale mniejsza z tym niedługo planuje kupić nowe gta 5 i teraz takie pytanie. Czy przy aktywacji następnego kodu musze odinstalowac gre i nowe konto czy jak bo nie jestem przekonany do końca w jaki sposób mam to zrobić.

Ostatnia aktywność

  1. Tak jak w tytule. W domu Franklina, Trevora, Micheal po czym w kinie jak się włączy TV jest brak kanałów telewizyjnych. Kupiona na Epic Games Store wersja Legacy była w promocji więc oryginał, pliki zweryfikowane prawidłowo.
  2. Cześć! Jesteśmy na etapie tworzenia od podstaw serwera FiveM RolePlay. Chcemy, by nasz serwer zbudowany został na autentycznej społeczności chętnej do odgrywania fabuły, a nie grindowania – dlatego nie interesują nas komercyjne rozwiązania, lootboxy czy pay-to-win. Liczy się pasja, kreatywność i wspólne budowanie świata. Geneza projektu Ten serwer powstał z potrzeby miejsca, w którym mógłbym pograć... po prostu, nie gryząc się z tym nowoczesnym nastawieniem na upychanie jak największej ilości skryptów/cudów i innych tego typu rzeczy na serwerach RP – miejsca, gdzie najważniejsza jest współpraca, kreatywność i autentyczne emocje podczas gry. Zauważyłem, że coraz więcej serwerów stawia na monetyzację i statystyki, tracąc z oczu to, co najważniejsze w tym typie rozgrywki – ludzi i ich pomysły. Chcę stworzyć przestrzeń, w której każdy ma realny wpływ na rozwój świata, a jego głos jest słyszany. Do kogo kieruję to ogłoszenie? Poszukuję osób, które chcą aktywnie współtworzyć i współorganizować serwer od podstaw. Jeśli masz doświadczenie w moderacji, prowadzeniu frakcji, organizacji scenariuszy, zarządzaniu społecznością lub po prostu chcesz zaangażować się w rozwój serwera – ten projekt jest dla Ciebie! Nie musisz mieć doświadczenia w administracji – liczy się chęć nauki, zaangażowanie, kreatywność i otwartość na nowe wyzwania. Co oferuję? Realny wpływ na rozwój serwera – możesz być współtwórcą, współorganizatorem, prowadzić frakcje, biznesy lub scenariusze. Przejrzyste zasady, brak toksyczności, otwartość na pomysły – każdy głos jest ważny, każda idea ma szansę na realizację. Serwer tworzony z pasji – liczy się jakość, nie ilość. Nie gonimy za statystykami, tylko za dobrą zabawą i klimatem. Wsparcie dla nowych osób – pomagamy (jako społeczność) w nauce i rozwoju, nawet jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z RP lub administracją. Zero przymusu finansowego – serwer będzie utrzymywany przeze mnie, nie wymaga żadnego wkładu od współtwórców. Jedyną formą wsparcia będą dobrowolne dotacje – nie mające wpływu na rozgrywkę. Dlaczego to robię? Chcę stworzyć serwer, gdzie liczy się człowiek i jego pomysły, a nie portfel. Marzy mi się społeczność, która razem pisze historię, wspiera się i inspiruje - tutaj nawiązuje do moich początków z serwerami RP (kilka lat wstecz) gdzie nie było mowy o systemach automatycznej monetyzacji, a większość serwerów powstawała z grona znajomych z tą samą RP-zajawką. To miejsce, w którym każdy może znaleźć swoją rolę – czy to jako organizator, moderator, scenarzysta czy lider frakcji. Wierzę, że razem możemy zbudować coś wyjątkowego, bez presji, bez toksyczności, z szacunkiem dla każdego. Jak dołączyć? Discord: https://discord.gg/qXvYMW4E2q Przedstaw się w kanale powitalnym, napisz do mnie na DM ( vexter__ - nick na Discord), daj znać czego szukasz w projekcie oraz jakie masz doświadczenie lub pomysły! Czekam na Ciebie 😇!
  3. 🔥N-LifeRP!🔥Jeśli szukasz miejsca, gdzie Twoja postać ma realny wpływ na świat, gdzie liczy się pomysłowość, rozwój i dobra zabawa – dobrze trafiłeś.📌Co oferujemy?:🧡Legalne prace – wybierz zawód i pracuj, kiedy tylko chcesz – nawet jeśli należysz do LSPD, EMS, DOJ czy LSC.🧡Ulepszone systemy frakcji – nowe funkcje i możliwości dla PD i EMS.🧡Mechanicy (LSC) – więcej opcji modyfikacji i ulepszeń dla Twoich pojazdów.🧡Strefa Crime – na start jeden napad i mini pakiet startowy, który pomoże Ci wejść w świat przestępczy. Planujemy kolejne akcje i aktywności – nowości będą dawkowane, by utrzymać balans i świeżość rozgrywki.🧡Wspólna wizja – ciągle pracujemy nad rozwojem serwera, słuchając Waszych opinii.🧡Wsparcie dla streamerów – oferujemy kody rabatowe dla Ciebie i Twojej widowni, które nieco ułatwią start na serwerze.👉Dołącz na N-LifeRP – razem tworzymy coś wyjątkowego.Przekonaj się sam, co dla Ciebie przygotowaliśmy: 🌐 Discord: https://discord.gg/dS4gcamqSJ 🛜 IP: connect 83.168.105.35:30120
  4. 🎭 Wbijaj na NoLimit RP — startujemy już 30 maja o 19:00! 🔥 Szukasz RP bez ograniczeń? NoLimit RP to miejsce dla Ciebie! 🔹 Realistyczne scenariusze 🔹 Własne skrypty i systemy 🔹 Aktywna i zaangażowana społeczność 🔹 Częste eventy i akcje specjalne 🔹 RP z klimatem i bez limitów 🕖 Start serwera: 30.05, godzina 19:00 ⏳ Nie przegap – pierwsze minuty to najlepszy moment na wejście! 📌 IP: [TU WPISZ IP SERWERA] 🌐 Discord: https://discord.gg/XgvrhKx5QK 🎥 TikTok: https://www.tiktok.com/@nolimitrp123/video/7509169475904752918 📺 Showcase: https://www.youtube.com/watch?v=_0aKPxzszno&list=LL&index=2 NoLimit RP – gra bez granic, postać bez cenzury. 🎮 Dołącz i zacznij pisać swoją historię! Informacje o jutrzejszym starcie serwera na miniaturce i grafice poniżej ;)

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum