Skocz do zawartości

Widmo

Użytkownik
  • Zawartość

    1
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Widmo

  1. Nazwa Serwera: WymiarRP IP Serwera: 51.75.34.173:30120 Nowa edycja,serwer w przygotowaniu Tryb Gry: RolePlay Whitelist: NIE :Sloty: 32 Opis Serwera Miła atmosfera Na serwerze posiadamy ciekawe prace,takie jak: kurier,piekarz,sadownik,mleczarz,winiarz,elektryk,złomiarz Posiadamy kajdanki z wrzucaniem do bagażnika Schludny HUD wzorowany na Atlanis Auta importowane oraz lokalne Przyjemna ekonomia Otwarta rekrutacja do EMS i LSPD 4 rodzaje narkotyków, w tym gotowanie mety, sadzenie marihuany oraz przyrządzanie cracku Gangi/Mafie/Organizacje/blackmarket Jeżdzenie na zwierzętach np:koniach: Nowy system obrażeń, informacje o krwawieniu, bólu kręgosłupa i wiele więcej Nowa edycja już w tym tygodniu! Znajdziecie u nas dużo innowacji opisanych na changelogu! Discord: https://discord.gg/vRKsZah Zapraszamy na start!

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum