Skocz do zawartości

Diabelek

Użytkownik
  • Zawartość

    1
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Diabelek

  1. ? Coś o naszym arbuzowie: Jest to serwer tworzony z myślą o wysokim poziomie roleplay'u. Posiadamy kilka autorskich skryptów, które sami tworzyliśmy. Naszym celem jest zbudowanie doskonałej relacji między graczami a administracją przy czym korzystać z uroku gry i tym samym bawić się z naszymi arbuzowymi frakcjami medycznymi,policyjnymi, strażackimi a także strefą przestępczą. [?] Oferujemy : [?] Ogarniętą administrację, która zamiast wyzywać i obrażać się na graczy tworzy z nimi grono zaufanych osób [?] Customowe auta między innymi lubiane przez was audi rs7 [?]Pracę strażaków posiadających własny uniform [?] Grono doświadczonych policjantów jak i również medyków [?]Profesjonalne podejście do spraw rządowym [?] Wspólna gra również poza tematyką GTA 5 [?]Cóż więcej mówić wbij i się przekonaj, że arbuzowy świat jest dla Ciebie [?] Discord --> https://discord.gg/ufSaPKZ Pozdrawiamy arbuzowa administracja !?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum