Skocz do zawartości

6874479

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  mateusz2002PL
 • Platforma
  PC
 1. Witaj! Chciałbym cię zaprosić na nowo powstały serwer RolePlayMówimy tutaj o serwerze o dłuższej historiiRobimy serwery od dłuższego czasu zadebiutowaliśmy takimi serwerami jak:NukeSideRP > Serwer około 350 osób dc 32/32 + 10 w kolejce rekord przy odpaleniu 64 to 52 osoby onlineManiaRP 1 edycja > 200 osób na dc około 30/32 przez miesiące nie odpalane było 64 slotyHawajeRP > 200-250 osób na dc podobnie do ManiaRPI inne!Dobra wystarczy gadania o przeszłości zacznę pisać o aktualnym projekciePewnie się spytasz co na nim znajdziesz? Otóż już odpowiadam:- System Core ( Skrypty, Przedmioty i inne ) wbudowane w jeden plik dzięki czego optymalizacja jest nieziemska- Praca Policji ( System nadawania licencji , Nowy system zbrojni i szafek )- Mieszkania ( Opcja Magazynu odpalany byłby w momencie czyszczenia posiadanych mieszkań w magazynie można odebrać dotychczasowe przedmioty posiadane w mieszkaniu )- Garaże ( Garaże pod frakcje jak i nie , Możliwość nadania współwłaściciela pojazdu )- Radar ( Widoczny w samochodzie i przy wyciągniętym telefonem w ręku inaczej nie widać )- Tablet ( Nowy system tabletu policyjnego bardziej zaawansowany )- Przejrzysty Hud ( Hud nie zajmujący połowy ekranu tylko dyskretnie schowany pod mapą )Wiele więcej ale nie będziemy za dużo zdradzać Teraz Pytanie kiedy się odbędzie start- Start Odbędzie się w nieokreślonym czasie czekamy aż serwer discord się rozrośnieZaproszenie ---> [ https://discord.gg/6yRNSE2fVx ]
 2. Podczas robienia glitcha nie dostaje pieniędzy. Wychodzę z gry podczas gdy Lester powie pierwsze słowo. Powie mi ktoś co mogę robić źle?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum