Skocz do zawartości

polshaPL

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni zwycięstwa

  1

Wszystko napisane przez polshaPL

 1. + chciałbym jeszcze dodać że ukradli nazwę od słynnego w Rosji serweru w GTA:SA o nazwie - "SprunkRP Ув.Игроки" co także podlega złamaniu Art. 115. https://vk.com/club55079649
 2. SprunkRP - Serwer wyszedł niedawno, a już oszukuje ludzi + ten serwer to jakaś kpina. Gdy spróbujesz kupić VIP'a, i wpłacisz pieniądze, oni nie wyślą ci żadnego kodu z aktywacją VIP'a, a jeśli wyślą to będzie Fake'owy kod z nieprawdziwą zawartością. Właścicielami serwera są "narrat0r - tak, te 0 oznacza jego IQ" i "Gabryś - także dzieciak bez mózgu" mają 12-13 lat, nie umią obsługiwać skryptów, skrypty pobierają ze stron, wszystkie urozmaicenia takie jak, Complex Control 5.1, Meth Dealing 2.3, czy TownTruck Mod 1.1 również pobierają ze stron bez zgody włascicieli. Ten serwer wcześniej czy później padnie przez zgłoszenie przez jednego z twórców skryptów lub przez twórce modyfikacji, za udostępnienie ich zawartości zawartej na internecie bez ich zgody, dlaczego? Bo nawet „Własciciele” (12 letni) SprunkRP nie raczyli udostępniać swoich urządzeń w łatce gdzieś na początku gry gdy wchodzisz na serwer. Dlaczego nie opłaca się wchodzić na ten serwer? - Właściciele to dzieciaki, którzy są toksyczni i nie potrafią się nimi posługiwać RP. - Wszystkie skrypty są "skradzionę" przez strony i chamsko wklejone do gry. - Właściciele to oszuści, oszukali ponad 4 osoby kupujących VIP'a na serwerze ma tylko 2 dni. - Jest totalny chaos, ludzie nie odgrywają RP, zabijają każdego na ulicy, administratorzy nie robią nic z tym. - Rekrutują ludzi w Policji bez żadnego egzaminu, Policja jeździ i nokautuje ludzi. - Mała ilość graczy, codziennie jest od 2 do 4 ludzi, wszyscy idą na LifeRP bo na SprunkRP niestety rządzą dzieci, a sam pomysł na serwer był ciekawy, a okazał się straszną lipą. Dlaczego opłaca się wchodzić na ten serwer? - W ogóle się nie opłaca, serwer w ogóle nie przypomina prawdziwego RP, więcej temu serwerowi do DM 'TDM niż do RP. Art. 115. 1. Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

GTA Roleplay

Na serwerach opartych o oprogramowanie FiveM gracze GTA wcielają się w swoje rolę. Wciel się w funkcjonariusza policji LSPD na ulicach Los Santos lub pomagaj innym mieszkańcom wyspy w szeregach służb ratowniczych EMS. Każdy może rozwijać swoją ścieżkę kariery w organizacjach przestępczych ryzykując każdego dnia odsiadką lub oberwaniem kulki. Przeglądaj polskie serwery GTA Roleplay

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum