Skocz do zawartości

Prawdopodobnie nie znajdziesz reklam Money Lobby i Level Up jeśli Adblock będzie włączony!

Aro95

Użytkownik
 • Zawartość

  33
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

1 obserwujący

O Aro95

 1. Co sprzedajesz: Konto Rockstar Games Social Club z grą GTA 5Opis: 127 lvl Online, 500.000.000 dolarów, nie banowaneCena: 50zł lub 20€ skinyPłatność: PSC/SkinyKontakt: pwScreeny wyślę na pw. Konto sprzedaję z e-mailem.
 2. Witam. Dzisiaj dostałem od cheatera 2 miliony. Czy mogę dostać bana? Co powinienem zrobić? Dodam, że te pieniądze nie są mi potrzebne, bo już miałem prawie 200 milionów.
 3. Konto GTA V PC

  Kupię za 50 zł PSC
 4. Gta5 odkupiona gra

  Możesz wrzucić cracka, ale nie będzie ci online działało.
 5. Ludzie z RockstarGaming obgadują Tostów
 6. Co kupię: Konto steam z grą CS GO.Opis: Najlepiej jak by było z unrankedem lub jakąś niską rangą.Cena: 30 złPłatność: PaySafeCardKontakt: pwNowe/Używane: obojętnie
 7. GTA 5 steam pytanie

  A czy nie potrzebuję jego konta SC ?
 8. Witam. Kupiłem od gościa konto steam z GTA 5, w które grał. Czy jak zainstaluję, to będę musiał zalogować się na jego konto SC, czy mogę założyć nowe ?
 9. kupię Kupię GTA V

  Kurwa, sprawdź sobie tu na stronie.
 10. kupię Kupię GTA V

  Widziałem oferty, jak ktoś chciał sprzedać za tyle.
 11. kupię Kupię GTA V

  Witam. Kupię konto z GTA 5 na PC. Mogę dać 50 zł PSC, jeśli otrzymam do niego e-mail, na którym zostało założone konto. Konto nie może być zbanowane.
 12. Sell konto social club!!

  Mogę dać 40 zł PSC

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy GTA Online. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Google+

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×