Skocz do zawartości

MuzzleD

Użytkownik
  • Zawartość

    5
  • Dołączył

  • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

  1. Mam pytanie. Czy jak mój brata ma kupione GTA 5 na social klub, a ja chce kupić na Steam to będziemy mogli grać razem na multi ?
  2. Jak pobierałem GTA to miałem 7,5 Mb/s. A jak sprawdzić w czasie gry to nie wiem ?
  3. Witam Mam problem z lagujaca się gra. Spełniam wymagania sprzętowe do GTA 5 ale nadal występują (dość często) przycinki gry. Próbowałem już wielu sposób, podejrzewam ze to może ina internetu ale nie wiem czy on wpływa na grę gdy gra się solo. Dlatego pytam się was czy internet ma wpływ na grę w trybie fabularnym?
  4. Witam Mam problem z GTA 5. Podczas gry gra strasznie zamula, wydaje mi się ze sprzęt jest odpowiedni do tej gry. Mam pytanie czy mój internet może miec wpływ na lagowanie w grze ? Jak nie internet to co jest ważne w grze żeby ona nie lagowala ?

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum