Skocz do zawartości

Arathil

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

GTA Online

 • Social Club
  xArathil
 • Platforma
  PC
 1. Poszukujemy skryptera, developera do naszego projektu, jest nim nowy serwer RP który prężnie się rozwija i jest dobrze promowany. Jestemy praktycznie ma mecie z ukonczeniem serwera, jedyne co to musimy naprawic błedy na serwerze i dokonać korekt. Oczywiście developer dostanei od nas wsparcie finaansowe za pomoc w rozwoju i dopracowywaniu naszej wyspy. Kwota myslę zadowoli każdego, oczwysicie osoba musi potrafic pisać skrypty w języku lua, oraz ogarniac interiory i wszystkie developerskie rzeczy na serwerze W sprawie kontaktu zapraszamy na nasz discord https://discord.gg/cWm3u6h Pozdrawia administracja CustomRP 🙂

Grand Theft Auto Forum

GTA Forum to polska społeczność graczy Grand Theft Auto. Dyskutujemy i dzielimy się pomocą z użytkownikami GTA V. Dzięki forum gra w GTA 5 jest przyjemniejsza gdyż można tutaj znaleźć kompanów do wspólnej rozgrywki. Dołącz do naszej społeczności rejestrując się na forum.

Twórcy z GTA Online na Youtube

Polskie Ekipy w GTA Online

Każdy kto grał w GTA Online wie, że samotne życie na sesjach swobodnych i akcjach to ciężki kawałek chleba. GTA Forum przychodzi takim samotnikom z pomocą i organizuje w dziale Ekipy prezentacje polskich ekip oraz pozwala umawiać się na wspólną grę. Każdy założyciel ekipy ma możliwość promować swój skład na tym forum aby rekrutować graczy do swojego składu.

Kasa do GTA Online

Polityka Rockstar w GTA 5 sprawia, że zdobycie pieniędzy jest trudne i czasochłonne a nowe zawartości DLC są coraz droższe. Z pomocą przychodzi Money Lobby na których można zebrać GTA$ 100 000 000 uczestnicząc w specjalnych sesjach oraz Level Up gdzie konto jest modowane o lepsze statystyki i więcej zer na koncie w wirtualnym banku.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważna informacja

Ta strona używa ciasteczek aby dawać najlepszą jakość korzystania ze społeczności GTA Forum